<
На Волині громадам і ЦНАПам пропонують безкоштовну розробку вебсайтів

08:24 | 14.05.2023 / Новини / , , /
Перегляди
82
/ Коментарі відсутні

На Волині громадам і ЦНАПам пропонують за допомогою платформи «Свої» безкоштовну розробку вебсайтів. Платформа містить дев’ять цифрових інструментів задля підвищення ефективності роботи влади, покращення доступності послуг та комунікації між владою та її жителями.

Про це повідомили на фейсбук-сторінці Волинської ОВА.

Повідомили, що питання розробки вебсайтів обговорили 12-го травня представники громад Волині, відділу цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації ОДА та заступниця голови облдержадміністрації (CDTO) Вікторія Левчук з координатором з цифровізації регіонів Програми EGAP Сергієм Гуньком.

Під час онлайн-зустрічі він розповів про платформу «Свої».

«Платформа містить дев’ять цифрових інструментів задля підвищення ефективності роботи влади, покращення доступності послуг та комунікації між владою та її жителями. Це розробка сайтів громад, муніципальний чат-бот, конструктор сайтів для ЦНАПів, система попереднього запису, інтерфейс для програмно-технічного комплексу самообслуговування та чотири інструменти платформи E-DEM. Важливо, що запровадження інструментів є безкоштовним», – сказав Сергій Гунько. 

Зазначили, що завдяки платформі «Свої» у Вишнівській сільській територіальній громаді новий вебсайт. На сайті інформація надана відповідно до вимог законодавства. Він створений з урахуванням світових практик щодо зручності використання, щоб люди швидко знайшли необхідну інформацію.

Водночас сайт для ЦНАПів містить:

  • електронну приймальню,
  • тематичні новини та оголошення,
  • підрозділи на мапі,
  • команду адміністраторів,
  • інтеграцію з порталом державних послуг,
  • систему оцінювання.

«Ця платформа –  ціла цифрова екосистема, що значно полегшить спілкування та взаємодію з мешканцями. Тобто ви можете почати цифровізувати свою громаду. Кожна громада може уже впроваджувати у себе ці інструменти. Тому що це легко, швидко, просто», – каже Вікторія Левчук.

Створити заявку на підключення громади до платформи «Свої» можна тут: https://toolkit.in.ua/.

Сервіс створено в рамках швейцарсько-української програми «Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади» (EGAP), що реалізується Фондом Східна Європа у партнерстві з Міністерством цифрової трансформації України та фінансується Швейцарією.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *
24 Вересня, Неділя
Погода у Нововолинську та Володимирі