<
МОН рекомендує школам, коледжам та вишам перейти на дистанційку

Цей запис опубліковано більш як рік тому
07:18 | 27.01.2022 / Новини / , /
Перегляди
295
/ Коментарі відсутні

Міністерство освіти і науки надіслало управлінням освіти та керівникам шкіл, коледжів, технікумів та вишів у деяких регіонах рекомендаційні листи з проханням перейти на дистанційне навчання.

Таке рішення прийняли у зв’язку з погіршенням епідеміологічної ситуації в конкретних регіонах. У МОН врахували консультації з Міністерством охорони здоров’я, – пише 24 канал.

Згідно з листом, МОН рекомендує:

  • у школах – організувати навчання для учнів 5 – 11 класів дистанційно щонайменше протягом двох тижнів;
  • у закладах професійної (професійно-технічної) освіти організувати перехід на навчання за дистанційною та/або змішаною формою зі змінами графіку та розкладу занять;
  • у коледжах та вишах – запровадити дистанційне навчання від 27 січня до 25 лютого 2022 року, урахувавши необхідні зміни до розкладу занять.

Військові виші та коледжі організовують освітній процес відповідно до рішень державних органів, у сфері управління яких перебувають.

У МОН додали, що незалежно від епідемічної ситуації, учням початкової школи, закладів спеціальної освіти та вихованцям садочків дозволяється навчатися очно.

У листах зазначено, що необхідно провести додаткову роз’яснювальну роботу з колективами закладів щодо організації освітнього процесу в умовах карантину.

Нагадаємо, школи громади Володимира переходять на дистанційну форму навчання.
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 Грудня, Неділя
2 Грудня, Субота