<

Австрія виділить 2€ млн на розмінування України, проте своїх військових не відправлятиме

17:30 | 28.05.2023 / Новини / , /
Перегляди
18
/ Коментарі відсутні

Федеральний канцлер Австрії Карл Негаммер оголосив, що на допомогу з розмінуванням України австрійський уряд виділить два мільйони євро. Але своїх військових скеровувати на допомогу не буде.

Про це пише Громадське.

«Факт залишається фактом: нога австрійського солдата не ступить на українську землю, поки це зона бойових дій. Ми допомагаємо фінансовою підтримкою для розмінування та надаємо 2 млн євро для підтримки ITF у розмінуванні», — пише Негаммер у Twitter.

За даними OE24, кошти Фонду іноземних катастроф (AKF) Міністерства закордонних справ Австрії будуть спрямовані на фінансування обладнання для розмінування України. Зокрема, за погодженням з українською стороною будуть надані міношукачі.

Нагадаємо, ще тиждень тому стало відомо, що Австрія в межах «Програми підтримки для України» ОБСЄ підтримує гуманітарне розмінування в Україні. Раніше в країні відкидали таку можливість через «нейтралітет».

Президент Австрії Александер ван дер Беллен після перемовин із президентом України казав, що не вважає участь федеральної армії в розмінуванні зони бойових дій «сумісною з нейтралітетом».


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

24 Вересня, Неділя
Погода у Нововолинську та Володимирі