<

57 нацгвардійців отруїлись у львівській військовій частині

Цей запис опубліковано більш як рік тому
15:18 | 3.05.2019 / Новини / , /
Перегляди
0
/ Коментарі відсутні

В одній із частин Національної гвардії у Львові 57 військовослужбовців масово отримали харчове отруєння.

Напередодні усі хворі перебували на службі з охорони громадського порядку у Львові. До деяких із них приїжджали родичі. Контрактники і строковики почали звертатися до військового госпіталю відразу після великодніх свят, зазначає прес-служба Західного територіального управління Нацгвардії України.

Причини отруєння наразі невідомі. За фактом недбалого ставлення до військової служби військова прокуратура відкрила кримінальне провадження.

«Їли все по-різному, частина велика, надійшли тільки 57 осіб. Частина була в нарядах на охорону, інших відвідали батьки, там і торти, і ковбаси були, все було. Знайти одну причину практично не вдалося», – заявив лікар інфекціоніст військового госпіталю Нацгвардії Михайло Венгрен.

Зазначається, що після інциденту у їдальні військової частини була проведена санітарна перевірка, були відібрані зразки їжі та змиви. Найближчим часом будуть доступні результати обстеження їдальні.

Всім військовослужбовцям, у яких виявлено ознаки розладу травлення, було надано необхідну медичну допомогу. На сьогодні їх стан здоров`я задовільний.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 Липня, Понеділок
3 Липня, Неділя
Погода у Нововолинську та Володимирі