<
Ігор Мацюк

Тим, хто очолював штаби регіоналів, не вигідно сьогодні розголошувати про заходи десятирічної давності, бо вони до них причетні

09:14 | 27.11.2023 / Погляд / /
566
/ коментарів 6

Голодомор, репресії, Майдан, рашистька окупація України – невіддільні (частина/ознака) складові нашого Державотворення.

25-го листопада, в останню суботу листопада, ми вшановували одну зі сторінок нашої трагічної історії, чотири дні раніше – 21 листопада — День Гідності та Свободи… Але якщо проаналізувати так звані «заходи» до наших календарних дат останнього листопадового тижня, то можна зробити простий висновок. Чим віддаленіша дата в часі, і чим менше свідків цих подій, то їй приділяється більше уваги на владному рівні, більше вона анонсується і масштабніше «відзначається”.

Тепер все по порядку. Свідків голодомору, який в першу чергу торкнувся регіонів України, які східніше від ШепетІвки чи Малина майже немає, або лишилося декілька старожилів у віці понад 100 років… А свідків Майданів 2004, чи 2014 – безліч, і не тільки свідків, але й активних учасників, які відстоювали Українську Державність, і тих, хто маючи «ковбасну» свідомість, совкові гени, «бюджетну залежність», стояв по іншу сторону барикад і не думав про наслідки своєї тупості…

Не вигідно сьогодні події новітньої історії Українського державотворення надмірно анонсувати владі і всім структурам і «підрозділам», котрі знаходяться поруч…

Чому? А тому, що чимало тих хто був тоді прихильником проросійських партій і організацій (компартія, партія регіонів, сдпу (о), блок литвина та інших ) сьогодні не люстровані. Вони гріють свої “дупи” у владних державних кабінетах, а ще недавно були активними учасниками державознищуючих процесів, перебували депутатами рад різного рівня, членами дільничих комісій під час проведення виборів, або, при наймі, спостерігачами на дільницях від партії регіонів або її сателітів, а сьогодні вони «рвуть горлянку» і розповідають підростаючому поколінню про трагічну історію неньки-держави, забувши чим займалися вчора і як своїми діями знищували Українську державність на черговому етапі її відновлення.

Можливо, сьогодні Володимир не пам’ятає хто очолював штаби Януковича і партії регіонів, хто був членами партії злочинця Медведчука, хто організовував поїздки бандюків, ватного бидлоття і «заробітчан» до Києва на антимайдан. Де вони ??? Саме ці місцеві істоти зі своїми покровителями «зверху» принесли біду в наш дім, завдяки цим «людям» до нас прийшли «асвабадітєлі ат нацистав», дякуючи їм, ми постійно чуємо сигнали тривоги і оплакуємо героїв… Сьогодні ці «люди» керують навчальними закладами, виправдовуються, проводячи “патріотичні заходи”, вчителюючи, і одночасно запалюючи свічку в московській церкві, вирощують ще одне покоління малоросів – вишиватників, розповідать молодим як потрібно шанувати Державу. Розповідають про князівські часи, Україну періоду Богдана Хмельницького, Гетьмана Скоропадського, голодомор 32-33 рр. , але не дуже згадують про події 20 чи 10 річної давнини, до яких самі причетні, демагогія, цинізм, “бидляцтво”.

Саме в такому ракурсі СЬОГОДНІ ВИГІДНО організовувати «патріотичні» шоу-заходи і звітувати про «пророблене», селфитися у вишиванках, пускати перед камерою крокодилячі сльози, тримаючи в руках запалену свічку.

Не напрягайтеся, панове…час працює не на вас.. Все буде добре… ! БЕЗ ЛЮСТРАЦІЇ І КАДРОВИХ ЗМІН – НАМ НЕ БАЧИТИ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ !!!

* Редакція не впливає на зміст в розділі Погляд і не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють на сторінках видання «БУГ»
коментарів: 6
  1. Таких і в Нововолинську, що вчіпляли собі на груди “георгієвськіє лєнточкі” та ходили з прапорами під серпом і молотом посеред бізнесменів, місцевих і державних службовців, а особливо екс-владців – греблю гати! Ждуть не діждуться москалів.

  2. а чому не називаете їх? “вспомним всех поименно”… Тепер вони кажуть,що просто гроші ходили заробляти,а не голосували за Партію регіонів, чи ОПЗЖ. от з цього і починається активна громадянська позиція. серед них була і славнозвісна “тожить не остання жінка в районі” ,як вона про себе любила говорити ,Ковальчук Тамара Мелентіївна

  3. Ігоре подивись у гору-все найближче оточення найвеличнішого-антимайданівці,да і він сам розповідав про ебонітові палички!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Віктор Вілентко
21.02.2024
Про Совість, Гідність та Порядність! Шановна громадо! Напевно такої ганьби та зневаги до пам’яті Героїв Небесної ...
Жанна Білоцька
6.02.2024
Коротко про зміст статті своїми словами, через що мешканці вулиці Соломії Крушельницької у Володимирі лишилися без ...
Андрій Рязанов
5.02.2024
Тут один інтернетний пацюк Віталій Грабовський з Нововолинська не може ніяк вгомонитися з тим вигаданим УБД, яке він ...
Жанна Білоцька
2.02.2024
Як у вас починається ранок? У мене, наприклад, він починається з молитви, та й закінчується нею, потім переходжу до ...