<
Віктор Вілентко

Пробувши два тижні у відпустці з фронту, хочу висловити повну зневагу, презирство та ганьбу владі Іванич

16:10 | 15.12.2023 / Погляд / , , , /
110838
/ коментарів 5

Уже пройшло майже два тижні від того часу, як скінчилась моя коротенька та перша за рік відпустка. Приємні зустрічі з друзями та ріднею подарували незабутні спогади. Однак були й розчарування.

Усі, хто їздив у такі поїздки, знають, як важко повертатись на фронт. Проте, як кажуть, а коли не ми, тоді хто?

Хочу сказати слідуюче: мав на меті, будучи в Іваничах, зайти до місцевої ради та сказати все те, на що заслуговують усі ті, котрі зобов’язані працювати не лише на власну кишеню, а в першу чергу для людей. Вперше побачив та відчув весь цинізм з їхньої сторони по відношенню до себе особисто та напевно не до мене одного.

На наше офіційне звернення, як військових, голова громади Лідія Томашевська не спромоглася не тільки спробувати допомогти, а навіть надати якусь відповідь, і це напевно нова практика роботи.

Те, що на допомогу ЗСУ в проєкті бюджету на 2024 рік не заклали ні копійки, то цьому немає чому дивуватись. Як політична … та палка прихильниця ригів вона не може стати, та і не хоче, на бік боротьби за Свободу України.

Пристосуванство є запорукою виживання для Томашевської та її оточення і це є факт.

Хочу звернутись до тих “недодепутатів”, які й досі підтримують такий стан речей в громаді, і попросити приїхати до нас на оглядини, а особливо до наших земляків, сказати та пояснити таку вашу позицію.

Мене багато хто запитує: а що там твої Іваничі? Так ось моя власна оцінка: повна зневага, призирство та ганьба такій владі. Ви не шановні втратили не тільки совість, а в першу чергу страх та відчуття реальності. Продовження буде.

З повагою до волонтерів та простих краян “Весна”!

Джерелом для публікації став пост на фейсбук-сторінці воїна 14-ої бригади, колишнього очільника Іваничівської райради, а нині депутата Володимирської райради Віктора Вілентка

* Редакція не впливає на зміст в розділі Погляд і не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють на сторінках видання «БУГ»
коментарів: 5
  1. дайте вгадаю. Їм якось так пох на враження що аж неудобно. Що для свині головне? Хто підкаже

  2. Перш за все – допомога армії! Все для фронту, все для перемоги! Коли не зайдеш до чиновників, бачиш розпивання чаю і кави по кабінетах. За це вони виписують собі премії. Перетрудились? В окопи, там відпочинете!

  3. Народ ,ви ж самі в Іваничах вибрали цю жабу яка вами керує ,то хто винен ,не скажете?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Юрій Лукницький
11.06.2024
Вважаю, що проблема з радянським обеліском у центрі Володимира не є такою складною, як її подають. Достатньо розібрати її ...
Ірина Пикалюк
4.06.2024
  Хочу поділитися з вами враженнями від проекту у Нововолинській громаді, спрямованого на розвиток соціального ...
Олександр Сапронов
24.05.2024
Спочатку вони вб’ють твоїх митців. Заб’ють за гаражами художниць, доведуть до самогубства поетів, згноять у таборах ...
Володимир Матвіюк
13.05.2024
Днями у фейсбуці була інформація про Мишівську візитівку з калюжею на в’їзді в село. Мова не про лише одну калабаню, а ...
Наталія Тарковська
30.04.2024
Під час розмов з цивільними я чую, як люди в селі ховаються від оборони своєї держави, як хваляться тим, що «краще живий ...