<

Кіра Нізамієва

Під час створення дорожньої карти Нововолинська вже мали стартову основу, на яку опиратись

Цей запис опубліковано більш як рік тому
18:57 | 19.03.2023 / Погляд /
715
/ Коментарі відсутні

Брала участь у проєкті «Нові ідеї для нових громад» на всіх етапах: відвідувала триденний табір, спільно з іншими учасниками та учасницями напрацьовували під час стратсесії дорожню карту. Стратсесія мені сподобалась не менше, ніж таборування.

Під час навчання в рамках таборувань ми удосконалювали навички, а під час створення дорожньої карти вже мали стартову основу, на яку опиратись. Насправді, усі учасники зійшлись на тому, що в суспільстві складно перебороти консерватизм та стереотипи. Тому молодь часто стикається з критикою. Маємо це виправляти.

Під час створення дорожньої карти обговорили основні проблеми в громаді. Деякі зв‘язані зі станом екології: переробка, сортування сміття. Це, вважаємо, є важливим кроком до розвитку міста Нововолинська. Ще ми прагнемо урбанізації: покращення просторів для відпочинку, створення парку, спортивних майданчиків.

Громаді потрібні місця та формування для розвитку молоді, адже, через відсутність можливостей для розвитку, молодь покидає місто. Чудово, що є молодіжний центр, однак, цього недостатньо. Я вірю в Нововолинськ, який буде розвиненим та сучасним у майбутньому, комфортним для людей різних вікових груп, з насиченим культурним життям, місцями для відпочинку, з креативними просторами, арт-галереєю, урбаністичним містом.

Наше місто має зруйнувати всі стереотипи. Воно має великий потенціал для розвитку. Це молодь. Дорожня карта – це перший поштовх для реалізації змін. Вона містить грунтовний першочерговий план важливих кроків, серед яких І молодь потрібно залучати для реалізації цього плану, адже нам жити в цій громаді.

Участь у проєкті «Нові ідеї для нових громад» відкрила нові горизонти для реалізації. З‘явилася мотивація діяти і уявлення про те, що твої цілеспрямовані та об’єднані з іншими дії можуть призвести до хорошого результату, реального результату задля розвитку громади. Цей проєкт, закликав нас не споглядати осторонь, а підключатись у процес розвитку громади.

Нагадаємо, що проєкт “Нові ідеї для нових громад” реалізується Агенцією регіонального розвитку Прибужжя в рамках програми Мріємо та діємо.
Програма “Мріємо та діємо” впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX у партнерстві з Будуємо Україну разом (БУР), Центром “Розвиток корпоративної соціальної відповідальності” (CSR Ukraine), Making Cents International (MCI), Міжнародним республіканським інститутом (IRI) та Zinc Network.

* Редакція не впливає на зміст в розділі Погляд і не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють на сторінках видання «БУГ»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Жанна Білоцька
23.07.2024
Для тих, хто читає мою сторінку, сидячи вдома без води у Володимирі через пориви. До речі, мене її теж немає. А хлопці з ...
Олеся Яхно
21.07.2024
Складність війни для нас полягає ще й у тому, що окрім фронту, Україна має вирішувати також і проблеми тилу. Окрім ...
Жанна Білоцька
16.06.2024
Дозвольте коротко висловити власну думку. Безумовно повинні шанувати пам’ять загиблих у часи другої світової, під час ...
Юрій Лукницький
11.06.2024
Вважаю, що проблема з радянським обеліском у центрі Володимира не є такою складною, як її подають. Достатньо розібрати її ...
Ірина Пикалюк
4.06.2024
  Хочу поділитися з вами враженнями від проекту у Нововолинській громаді, спрямованого на розвиток соціального ...