<

Елла Яцута

Ми повинні розвивати, і я щиро в це вірю, співпрацю на місцях

13:39 | 12.09.2023 / Погляд / /
74
/ Коментарі відсутні

Ніхто краще місцевих культурних організаторів, менеджерів, громадських діячів не знає громаду. Я, перебуваючи у Луцьку, ніколи не зроблю дієвий проєкт у Нововолинську чи Володимирі, не співпрацюючи з тими, хто тут живе, діє і знає, який запит на культурний продукт у мешканців громади.  

Культурним менеджерам треба знати, що вони не “одні в полі воїни”. Я маю на увазі, що у людей, які горять культурою, які в цьому працюють, є багато. Вони в це вірять і хочуть донести цю віру до інших. 

Грантовий менеджмент, залучення фінансування, побудова стратегії діяльності культурної організації – це все не є вищою математикою. Це зрозумілий механізм, який ви можете взяти собі у використання і вже з завтрашнього дня почати його впроваджувати. Тож, варто тільки почати, а потім буде ефект.  

Основне правило створення вдалого концерту культурного проєкту:  ви повинні розуміти: для кого і для чого ви цей проєкт робите. Якщо у вас немає відповідей на ці запитання, то ваш проєкт не матиме успіху, бо не розумітимете, як комунікувати зі своєю аудиторією та взагалі, який продукт ви хочете отримати на виході. 

Текст Елли Яцути записано під час зустрічі “Клубу культурних менеджерів”

* Редакція не впливає на зміст в розділі Погляд і не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють на сторінках видання «БУГ»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Жанна Білоцька
16.06.2024
Дозвольте коротко висловити власну думку. Безумовно повинні шанувати пам’ять загиблих у часи другої світової, під час ...
Юрій Лукницький
11.06.2024
Вважаю, що проблема з радянським обеліском у центрі Володимира не є такою складною, як її подають. Достатньо розібрати її ...
Ірина Пикалюк
4.06.2024
  Хочу поділитися з вами враженнями від проекту у Нововолинській громаді, спрямованого на розвиток соціального ...
Олександр Сапронов
24.05.2024
Спочатку вони вб’ють твоїх митців. Заб’ють за гаражами художниць, доведуть до самогубства поетів, згноять у таборах ...
Володимир Матвіюк
13.05.2024
Днями у фейсбуці була інформація про Мишівську візитівку з калюжею на в’їзді в село. Мова не про лише одну калабаню, а ...