Володимир-Волинська птахофабрика передала автомобіль військовим
![](https://bug.org.ua/wp-content/uploads/2024/03/a3eedf99f9e0f1292f514a4a7705d662_xl.jpg)
22-го березня Володимир-Волинська птахофабрика передала автомобіль для бійців 24-ї окремої механізованої бригади імені короля Данила.
Про це повідомляє Володимирська РДА.
Члени бізнес-спільноти неодноразово приходять на допомогу нашим захисникам, допомагаючи «закривати» різні потреби. Окремо слід виділити ПАТ «Володимир-Волинська птахофабрика», яка раз по раз передає військовим різноманітне обладнання, техніку тощо.
Так птахофабрика надала автомобіль бійцям 24-ї окремої механізованої бригади імені короля Данила, який 22-го березня представники Володимирської РДА спільно з працівниками районного ТЦК та СП, передали Захисникам України автомобіль.
Читайте також: