<

У Володимирі відбулось перше засідання ініціативної групи з підготовки створення громадської ради

Цей запис опубліковано більш як рік тому
07:31 | 25.06.2021 / Володимир / /
Перегляди
354
/ коментарі 2

Відповідно до розпорядження міського голови від 18.06.21 №184р 23 червня у Володимир-Волинській міській раді відбулось засідання ініціативної групи з підготовки та проведення установчих зборів для обрання членів громадської ради при виконавчому комітеті Володимир-Волинської міської ради.

Про це інформують на сайті міста.

До складу ініціативної групи увійшли 8 членів: Анастасія Азанова, Микола Гінайло, Наталія Лазар, Тетяна Дьоміна, Наталія Любімцева, Сергій Радкевич, Іван Юхимюк та Віра Чайковська-Тарликова.

Під час засідання головою ініціативної групи було обрано Сергія Радкевича, а секретарем Миколу Гінайла. Було заслухано типове положення про громадську раду та прийняте рішення провести установчі збори з обрання членів громадської ради 5 серпня 2021 року, а наступне чергове засідання ініціативної групи відбудеться уже 7 липня.

Представники інститутів громадянського суспільства, котрі мають намір узяти участь в установчих зборах та стати членом громадської ради при міській раді, можуть подати заяву до 29 липня, звернувшись у відділ організаційно-аналітичної роботи виконавчого комітету міської ради.

З протоколом засідання, де зазначено детальний перелік документів, які потрібно додати до заяви про участь в установчих зборах, можна ознайомитись за посиланням
коментарів: 2
  1. Зібрались бізнесмени, щоб обговорити якби їм задіяти себе, щоб заробити. І за це нічого не було.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

22 Лютого, Четвер
21 Лютого, Середа