<

Вперше в історії: Нацбанк запросили на засідання Європейського центробанку

Цей запис опубліковано більш як рік тому
07:03 | 24.04.2022 / Новини / , /
Перегляди
93
/ Коментарі відсутні

Голову Національного банку вперше в історії запросили на засідання Загальної Ради Європейського центробанку, в НБУ сподіваються брати в них участь регулярно.

Про це повідомила пресслужба НБУ за підсумками весняних Зборів МВФ та Світового банку.

Голову НБУ Кирила Шевченка запросили на ad-hoc засідання Загальної Ради ЄЦБ, до якої входять президент ЄЦБ, віцепрезидент ЄЦБ та голови національних центральних банків 27 держав-членів Євросоюзу.

Український регулятор наголосив, що це важливий крок для зближення України з ЄС, адже дозволить долучатися до діалогу з ЄЦБ та іншими центральними банками ЄС, представляти позицію НБУ та інтереси України, а також бути більш залученими до обговорень на рівні Європейської системи центральних банків.

Засідання відбуваються один раз на квартал. Найближче ad-hoc засідання Ради ЄЦБ за участю НБУ відбудеться на початку травня, та в регуляторі сподіваються, що братимуть участь  у таких засіданнях на регулярній основі з огляду на курс України на вступ до ЄС. 

Нацбанк підкреслює, що це дозволить ще більше інтегруватися до європейської спільноти центробанків та досягти цілей Угоди про асоціацію. Передусім, в частині регуляторного наближення банківської системи України до норм і стандартів ЄС для подальшого входження економіки України до спільного ринку ЄС.
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

20 Червня, Четвер
19 Червня, Середа