Комунальники Володимира замінюють мережу системи опалення у місті
![](https://bug.org.ua/wp-content/uploads/2022/09/304899646_1303188316891149_3577945756065406563_n.jpg)
Працівники «Володимиртепло» розпочали заміну ділянки теплової мережі системи опалення біля будинків на вулиці Ковельській, 134, 136,138/2.
Як повідомляють у фейсбуці підприємства, заміна зношених труб на попередньоізольовані відповідає сучасним вимогам щодо безперебійної роботи та теплоізоляційних властивостей.
“Ми замінюємо старі труби, які не пройшли гідровипробування, на нові попередньоізольовані, щоб і надалі забезпечувати безперебійне теплопостачання до будинків споживачів, мінімізуючи тепловтрати”, – йдеться у дописі.