<

Сапожніков визнав свою поразку та побажав успіху наступнику

Цей запис опубліковано більш як рік тому
14:07 | 27.10.2020 / Нововолинськ / , /
Перегляди
12
/ коментарі 4

Нововолинський міський голова Віктор Сапожніков 26-го жовтня, наступного дня після виборів, записав відеозвернення, в якому мешканцям громади розповів про свою поразку на виборах.

Відео опублікували на ютубі каналу СТН.

“Відбулися вибори і на жаль, для мене, я їх програв. Десь більше 10% розрив із моїм першим опонентом”, – зазначив Сапожніков.

Мер, який керував містом більше 20-ти років, подякував всім нововолинцям за те, що разом вдалося зробити немало. Побажав успіху тим, хто прийшов до влади.

Сапожніков додав, що старався завжди виконувати свої обіцянки і сказав, що ніколи не підводив своїх виборців.

“Місто із мертвого стало лідером по багатьох показникам не лише на Волині, але і в Україні. Залишилося ряд проєктів, які в стадії завершення.

Багато партій, з якими я співпрацював, і які мене підтримували на виборах, будуть у міській раді, буде створена коаліція. Будуть в раді ті люди, які мене підтримують, сподіваюся напрацювання завершать.

І думаю ви (хто прийшов до влади – ред.), продовжите справи і зробите краще. Ті, хто були перед вами, хотіли робити якнайкраще і це вдавалося, думаю продовжите справу”.

Читайте також:

[ОНОВЛЕНО] Паралельний підрахунок у Нововолинську: лідирує Борис Карпус з відривом у 10%
коментарів: 4
  1. Сподіваюсь, що люди в міській раді, які підтримували Сапожнікова не зможуть завершити його “напрацювань”

  2. Всьо, Вітьок, накінець-то можна на Лазурні Бєрєга податися – накрав достатньо!
    Тобі дворєцького не треба? Я б з тобою відкрив нашу нову епоху в сонячних краях!

  3. Старий «скелет» нашого міста відправлять на відпочинок (а відпочинок після трудів «праведних» буде, до слова,не на хлібі й воді). Це не може не радувати тих, хто бачить реальний стан нашого міста!

  4. Хочу додати,що «старим скелетом» назвала всю нашу місцеву «еліту», що повростала у свої крісла, глуха до людських прохань,хоча за людські гроші вони ж і процвітали в особистому житті…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

14 Квітня, Неділя
13 Квітня, Субота