<

Чутки над БУГом: друга ексмера Нововолинська судитимуть за привласнення 1,5 млн грн держкоштів

Цей запис опубліковано більш як рік тому
19:51 | 8.09.2022 / Нововолинськ / , , , , /
Перегляди
3842
/ коментарі 4

Керівника нововолинської фірми Анатолія Коптюка, відомого серед люду за прізвиськом “бракороб” судитимуть за привласнення чужого майна в особливо великих розмірах шляхом зловживання службовим становищем.

Нагадаємо, Анатолій Коптюк – друг колишнього мера Сапожнікова, який за його часів в основному “бракоробив” дороги, але й були інші “виграні” тендери та “проекти”.

Так, як розповіли виданню, поки керівником Нововолинської лікарні були соратники Сапожнікова – Мороз, а за ним – Сторонський, Коптюку вдавалося наживатися на державних коштах. Так, відомо, що завдяки “оборудкам” з лікарнею до його кишені набігла досить велика сума у півтора мільйона гривень.

Йдеться про фейкове постачання орендованими Коптюком котельнями теплоенергії за завищеними цінами до медичного закладу. На підставі підроблених паперів на рахунок підприємства Коптюка з бюджету було зайво перераховано понад 1,5 мільйона гривень.

Фірма Коптюка не хоче передавати у комунальну власність Нововолинська котельні, які орендувала

Чи поділився він грошима з учасниками “схеми” – це вже питання до самого пана Анатолія.

Пропонуємо читачам поставити це запитання під час одного з судових засідань, які мають відбутися згодом.

Читайте подробиці: На підставі підроблених документів на рахунок підприємства з бюджету було зайво перераховано понад 1,5 мільйона гривень, які директор і привласнив.

Це – інсайдерська інформація. Ви маєте резонансну інформацію з сфери політики, бізнесу, діяльності правоохоронних органів? Хочете, аби очевидне для Вас перестало бути таємницею за сімома замками? БУГ допоможе! Пишіть нам: bugorgua@gmail.com
Ми відкриті до спілкування. Гарантуємо конфіденційність, чесність та толерантність. Західна Волинь заслуговує на значно більше правди.
коментарів: 4
  1. сапог рже і живота надриває, читаючи про такі кишенькові суми
    За 1,5 ляма ніхто з них навіть ручку не піднімав би шоб якогось підписа поставити

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

19 Квітня, П’ятниця