Депутати Нововолинської міськради погодили відставку Олександра Громика
![](https://bug.org.ua/wp-content/uploads/2021/07/img_2742-1.jpg)
Депутати Нововолинської міської ради підтримали відставку заступника міського голови Олександра Громика, який днями раніше написав заяву про звільнення.
Нагадаємо, як відомо, Громик, який курував сферу ЖКГ у місті, не справився зі своїми обов’язками. Під час пленарного засідання, 14-го липня, депутати більшістю підтримали рішення про дострокове припинення повноважень заступника міського голови.
Цій події передували збори фракції «За Майбутнє» у Нововолинську за участю мера Бориса Карпуса, а також народного депутата Ігоря Гузя. 13 із 14 депутатів фракції підтримали відставку заступника.
До слова, на сесії вже ексзаступника мера не було.
Тепер рвануть !!!
О , звільнили останнього хто працював
Тепер буде весело
Останнього хто крав , тепер буде наступний)
Азаха , ну так багато вкрав , шо нема вже де діти)
Ти певно такий розумний бо за руку зловив)
Сапожніков бере Громика під своє крильце?