<

Майже сто волинських призовників відправилися до лав ЗСУ

Цей запис опубліковано більш як рік тому
17:58 | 18.05.2016 / Новини / Коментарі відсутні

Волинський обласний військовий комісаріат на строкову службу відправив 97 призовників з усієї Волинської області. Урочистості відбулися у середу, 18 травня.

«Сьогодні ми зробили першу урочисту відправку юнаків, жителів Волині, які проходитимуть службу у Державній прикордонній службі та в підрозділах Збройних сил України. Сьогодні до війська йдуть 97 хлопців, 15 з яких служитимуть в прикордонних військах. Вони будуть проходити навчання в навчальних центрах в Старичах», – зазначив заступник обласного військового комісара Ігор Підлісний, – повідомляє Громадське.Волинь.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

27 Червня, Субота
26 Червня, П’ятниця