<

Усик відмовився від усіх чемпіонських поясів та заявив про «last dance»

09:19 | 27.06.2026 / Новини / / Коментарі відсутні

Український професійний боксер Олександр Усик заявив, що хоче залишити усі свої чемпіонські пояси.

Відповідне відео він розмістив на своїй сторінці в інстаграмі.

За його словами, він робить це для того, щоб інші боксери могли за них позмагатися.

“Всім доброго дня. Сьогодні п’ятниця, гарна погода і гарний день сказати про те, що я хочу залишити всі свої пояси, якими я сьогодні володію. Зробити їх вільними, щоб хлопці, які стоять в черзі, за ними боксували”, – йдеться у повідомленні.

Він додав, що не йде зі спорту та проведе ще один бій.

“Друзі, я залишаю пояси, але я не йду зі спорту, тому що в мене є “last dance”. Всім хочу подякувати, з повагою відношусь до всіх організацій, хочу всім подякувати і сказати далі більше”, – підсумував боксер.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

27 Червня, Субота
26 Червня, П’ятниця