Усик відмовився від усіх чемпіонських поясів та заявив про «last dance»
Український професійний боксер Олександр Усик заявив, що хоче залишити усі свої чемпіонські пояси.
Відповідне відео він розмістив на своїй сторінці в інстаграмі.
За його словами, він робить це для того, щоб інші боксери могли за них позмагатися.
“Всім доброго дня. Сьогодні п’ятниця, гарна погода і гарний день сказати про те, що я хочу залишити всі свої пояси, якими я сьогодні володію. Зробити їх вільними, щоб хлопці, які стоять в черзі, за ними боксували”, – йдеться у повідомленні.
Він додав, що не йде зі спорту та проведе ще один бій.
“Друзі, я залишаю пояси, але я не йду зі спорту, тому що в мене є “last dance”. Всім хочу подякувати, з повагою відношусь до всіх організацій, хочу всім подякувати і сказати далі більше”, – підсумував боксер.
