<

Павлівська громада передала військовим портативний радіоелектронний засіб за 120 тис. грн

15:11 | 11.06.2024 / Іваничі / , /
Перегляди
241
/ Коментарі відсутні

Жителі та керівництво Павлівської громади не припиняють допомагати українським захисникам. Нещодавно вони передали ЗСУ портативний радіоелектронний засіб протидії БпЛА.

За кошти місцевого бюджету для військовослужбовців частини А49322 придбали портативний радіоелектронний засіб протидії БпЛА “КВЕРТУС AD COUNTER FPV” з акумуляторною батареєю.

Вартість спецзасобу – 120 тисяч гривень.

Влада Павлівської громади переконана, що поки наші хоробрі та мужні захисники невтомно борються з ворогом та з честю захищають кордони України, вони зобов’язані підтримати їх з тилу.

Нагадаємо, мешканці Павлівської громади та її очільник регулярно допомагають ЗСУ: збирають кошти, організовують благодійні заходи, купують необхідні бійцям речі та спецобладнання: антидронові РЕБ установки, Starlink, квадрокоптери, радіостанції, генератори, протиланцентні сітки для дронів та чимало іншого, а також плетуть маскувальні сітки, готують і передають домашні смаколики. А в лютому волонтер з Іванич Ігор Маковський у співпраці з очільником Павлівської громади Андрієм Сапожником відвезли військовим на фронт автомобіль.

Читайте також:
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

24 Червня, Понеділок