Павлівська громада придбала для військових квадрокоптери, радіостанції, генератори та протиланцентні сітки для дронів
![](https://bug.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/417464911_315365431527267_2071773277061355070_n.jpg)
Жителі та керівництво Павлівської громади передали військовим три квадрокоптери Mavik, генератори та протиланцентні сітки для дронів.
Так, за кошти місцевого бюджету і внесків небайдужих жителів громади для військовослужбовців ЗСУ придбали три квадрокоптери Mavik та протиланцентні сітки для дронів. 27-го лютого голова Павлівської громади Андрій Сапожник та його заступник Сергій Фіть передали спецобладнання військовим.
![](https://bug.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/417519536_315365541527256_7216050190988394443_n.jpg)
![](https://bug.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/417434009_315365648193912_2546753157445758136_n.jpg)
Окрім цього, кілька днів тому, завдяки працівникам Павлівської сільради та сільському голові, військовослужбовці 2-го стрілецького батальйону отримали генератори та рідину до них.
![](https://bug.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/428632240_310894681974342_6252119003057862063_n.jpg)
Також голова громади передав військовослужбовцям батальйону розмінування військової частини Т0910 вкрай потрібну на фронті техніку – 8 радіостанцій. Їх вдалося придбати завдяки фінансовій підтримці працівників сільської ради та благодійного фонду «Сучасна Україна», а також коштом, зібраними на благодійному заході «Колядуємо та щедруємо усі: і дорослі, і малі», який відбувся в Павлівці 8-го січня. Нагадаємо, тоді вдалося зібрати понад 90 тисяч гривень.
![](https://bug.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/417470008_311958275201316_8772331313531247658_n.jpg)
До слова, у січні волонтер з Іванич Ігор Маковський у співпраці з очільником Павлівської громади Андрієм Сапожником придбав антидроновий комплекс про який просив військовий з Павлівської громади.