<

Інтернет-видання «БУГ»

Інтернет-видання «БУГ» існує з листопада 2014-го року.

Ми бачимо своїм завданням оперативно висвітлювати події Західної Волині, а саме міст Нововолинськ, Володимир, селища Іваничі та інших населених пунктів об’єднаного Володимир-Волинського району.

Окрім новин видання продукує авторські рубрики суспільно-політичного та розважального характеру.

Не зважаючи на те, що найпопулярнішими на сайті залишаються новини зовсім не позитивні, ми взяли за ціль висвітлювати і додавати у стрічку видання більше позитивних новин, статтей про життя людей, розважальних і пізнавальних фото- та відеоматеріалів.

Основною темою, на яку орієнтоване видання, все ж залишається суспільно-політичне життя регіону.

Інформація авторського характеру, яку ви читаєте на наших сторінках, ретельно перевіряється.

Ми поважаємо своїх читачів і для вас працюємо. Тому стараємося зробити контент сайту наближеним до різних категорій. Ми стараємося вчитися на власних помилках та прислухаємося до ідей, пропозицій та критики.

Для того, щоб бути ближчими та швидко комунікувати, видання активно працює в інстаграмі та фейсбуці. Часто новини там з’яляються швидше, аніж на самому сайті, адже так зручніше саме для вас, дорогі читачі.

Рух вперед – це рух до змін. І не вистачить тільки змінити обкладинку (дизайн) сайту, аби злетіти вгору. Проте ми маємо щось нове і маємо натхнення. Ми готові до нових рубрик і хочемо не тільки читати ваші коментарі на сайті та повідомлення у мережах, але й побачити вас на вулицях міст. Побажайте нам наснаги та удачі. Ми маємо надію, нам вдасться зробити БУГ влижчим та цікавішим для кожного з вас.