<
Інші розділи

Стабілізатори напруги – ефективний захист електроніки

Цей запис опубліковано більш як рік тому
09:42 | 28.07.2023 / Статті / /
Перегляди
60
/ Коментарі відсутні

Якість електрики в багатьох містах України сумнівна, тому при перепадах та інших чинниках поломка електричних пристроїв може стати неприємним сюрпризом. У цьому випадку необхідно користуватися стабілізаторами напруги, що унеможливлює негативний вплив на техніку і дозволяє захистити її від поломки або перегоряння.

З їхньою допомогою усуваються стрибки напруги, і вирівнюється вольтаж. Ознайомитись з великим набором пропозицій найзручніше тут stabilizatori.com, де є детальний опис, параметри, характеристики та фотографії техніки для наочного вибору. Коригування напруги здійснюється в режимі реального часу, тому користувачі не замітять перепадів, а техніка буде захищена на 100%.

Різновиди стабілізаторів

Релейні стабілізатори – один із простих форматів виконання, де всередині встановлюється реле. З його допомогою відбувається перемикання трансформатора на контур, що підвищує або знижує напругу. Характеристики напруги оцінює електронний блок, щоб активувати відповідну функцію за 10-20 мс.

Сервомоторні стабілізатори ґрунтуються на русі повзунка струмознімальної контактної групи по обмотці. При переміщенні в одну зі сторін відбувається визначення стабілізації для підвищення або зниження напруги. Якщо стандартні параметри 220 не досягаються, тоді блок дає команду на повзунок, щоб він впливав на сервопривід для зсуву контакту.

Гібридні стабілізатори мають два способи стабілізації напруги, включаючи релейно-сервопривідний та релейно-симісторний. Завдяки такому виконанню можна отримати розширений діапазон допустимої напруги, тобто від 105 до 325 В.

Правила вибору

Сьогодні серед українських брендів варто виділити наступних найкращих виробників:

  • Елекс;
  • Укртехнологія;
  • Quant;
  • Volter;
  • Мережик;
  • LVT.

Підключення стабілізатору можливе за допомогою звичайної розетки 220 В або через контактну групу. Крім того є три варіанти установки – навісним способом, підлоговим та переносним. Найзручніше користуватися навісними стабілізаторами, які міцно кріпляться на стіну. Особливою популярністю користуються переносні моделі, які безпосередньо підключаються до комп’ютера, телевізора, газового котла та інших дорогих пристроїв.

В інтернет-магазині Stabilizatori.com є можливість знайти велику кількість варіантів на вибір. Вся продукція має детальний опис та характеристики, а консультанти нададуть допомогу у підборі з урахуванням запитів та вимог.




Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *