<

Інші розділи

[ОНОВЛЕНО] «Вопак» і «Пакко» зачиняються в Нововолинську і Володимирі

Цей запис опубліковано більш як рік тому
18:12 | 27.08.2020 / Володимир / /
Перегляди
113
/ коментарів 5

У Володимирі-Волинському та Нововолинську припиняють роботу супермаркети мережі «Вопак», а також найстарша гуртівня Володимира – «Пакко».

Перша інформація про закриття «Вопаку» на вулиці Князя Василька з’явилась у одній з міських фейсбук-спільнот 13-го серпня.

Журналістам БУГу за офіційним телефоном супермаркету підтвердили: дійсно, супермаркет зачиняється.

“Наше керівництво знаходиться безпосередньо в Луцьку, ніякої інформації до нас не доносять. Точну причину сказати не можемо”, – прокоментували працівники «Вопаку».

27-го серпня на дверях приміщення супермаркету висить оголошення про закриття із 14-го серпня.

Оголошення про закриття Вопаку помітили і на Проспекті Перемоги у Нововолинську.

Найстаріша гуртівня Володимира-Волинського «Пакко» також зачиняється. Про це розповіли працівники гуртівні. За їхніми словами, закриття відбудеться за декілька днів.

Стелажі напівпусті – гуртівня розпродає залишки товару. Не працює тут і термінал, відвідувачів майже нема. Самі працівники поки не знають, що буде на місці гуртівні.

Як повідомляє видання Retailers, у продуктової мережі “Вопак” багатомільйонні борги і судові тяжби з постачальниками і банком.

У коментарі Retailers співвласник Volwest Group (мережі “Наш Край”, Spar) Віктор Корсак сказав, що основна причин проблем “Вопак” в тому, що акціонери втратили інтерес до цього бізнесу і фактично перестали їм займатися. В єдиних реєстрах кінцеві бенефіціари компаній не вказані, всі юридичні особи зареєстровані на кіпрські офшори. У неофіційних бесідах учасники ринку говорять, що мережа “Вопак” і “Пакко” була заснована Володимиром Микуличем, але близько 7 років тому перейшла у володіння Олега Бахматюка.

На березень 2019 року “Гіппо” (є керуючою компанією продуктових мереж “Вопак” і “Пакко”) налічував 56 спуермаркетів “Вопак” і 14 оптових магазинів “Пакко” в дев’яти областях Західної і Центральної України. Компанія оголошувала про плани переформатувати 21 магазин, але ці заяви так і не були реалізовані. За даними GT Partners за 2019 рік відкрився лише один франчайзинговий магазин, а було закрита 9, в 2018 році мережа закрила 11 супермаркетів. Частина об’єктів перейшли під керування інших мереж.

В останні роки конкуренція на ринку продуктового рітейлу посилилася драматично. Лідери ринку проводять агресивну експансію, оновлюють магазини. В кінці 2016 року на ринок західної України вийшла мережа “АТБ”, що призвело до посилення конкуренції в регіоні.




коментарів: 5
  1. Жаль що так сталось! Скільки приємних покупок було здійснено до різного роду подій в даних торгових мережах Володимирчанами! Але нічого не вдієш! Життя рухається вперед!

    • В них снікерс тільки коштував 36 грн. Давно було ясно що доживають. Маржа на цінах просто захмарна, постійно брудно. Вони неконкуретно спроміжні, питання було тільки часу на закриття.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

23 Листопада, Субота
22 Листопада, П’ятниця

Sinoptik - logo

Погода на найближчий час