На борту літака, який зазнав аварії в Ірані, перебувало 11 українців: поіменний список
На борту літака авіакомпанії «Міжнародні авіалінії України», який зазнав аварії поблизу Тегерана, перебувало 11 громадян України: двоє пасажирів та 9 членів екіпажу.
Видання Baza у Телеграм оприлюднило попередній список загиблих.
Сергій Хоменко
Катерина Статник
Марина Микитюк
Валерія Овчарук
Володимир Гапоненко
Сологуб Юлія
Ольга Кобюк
Олена Малахова
Олексій Наумкіна
Ігор Матків
Денис Лихно
За даними міністра закордонних справ Вадима Пристайка серед загиблих також було 82 громадяни Ірану, 63 — Канади, 10 — Швеції, 4 — Афганістану, а також по 3 громадяни Німеччини та Великої Британії.
За словами президента МАУ, літак, що впав в Ірані, був справний, – передає Громадське.
Про це заявив президент авіакомпанії Євген Дихне.
«Повітряне судно було справне», — сказав він.
За його словами, 6-го січня 2020 року проводилось останнім планове технічне обслуговування літака перед вильотом.
В авіакомпанії також підкреслили, що проведуть розслідування катастрофи з залученням представників компанії-виробника літака Boeing, а також за участю Національного бюро розслідування авіаінцидентів з цивільними повітряними суднами в Україні.
«Це був один з найкращих наших літаків, з чудовим екіпажем. 9 членів екіпажу. Ухвалене рішення скасувати польоти в Іран на невизначений термін. Створюється спеціальним органом розслідування, комісія для роботи на місці. Авіакомпанія також візьме участь у її роботі», — зазначив Дихне.
Іранські рятувальники знайшли чорні скриньки літака МАУ, що розбився 8 січня в Ірані.
Як пише Європейська правда, про це повідомляє іранський державний мовник IRIB.
За його інформацією, прокурор Тегерана на місці події повідомив, що обидві чорні скриньки літака знайдені на місці катастрофи.
Нагадаємо, літак Boeing-737 авіакомпанії «Міжнародні авіалінії України» розбився уночі 8 січня незадовго після вильоту з міжнародного аеропорту Імам Хомейні, що на околицях Тегерана. На борту, за попередніми даними, перебували 168 пасажирів та 9 членів екіпажу, усі вони загинули. У посольстві України в Ірані попередньою причиною авіакатастрофи назвали аварію двигуна через технічні причини, версія теракту або ракетної атаки виключається.