<

Інші розділи

У Зимному відсвяткували День громади

Цей запис опубліковано більш як рік тому
10:14 | 8.10.2018 / Володимир, Новини /
Перегляди
13
/ коментарі 3

6-го жовтня у Зимному святкували День громади. Заходи у селі розпочалися з самісінького ранку і тривали до ночі. Свято провели зі смачними частуваннями, піснями і спортивними заходами. 

Відбулося свято на площі біля головної адмінбудівлі і неподалік Зимненського монастиря. Подія дійсно була масштабною. У рамках святкувань відбувся захід-представлення громади. Мешканці з кожного села, яке відноситься до ОТГ, завітали у цей день до Зимного аби гідно представити своє село. Гостям пропонували послухати пісень і скуштувати справжніх українських наїдків.

Знайшлося заняття і для діток: можна було пограти в різноманітні підготовані організаторами ігри, покерувати повітряним змієм, виграти призи в усіляких забавках та просто пострибати на батуті чи надувній гірці.

Голова громади В’ячеслав Католик привітав присутніх зі святом. Він розповів, що Зимнівській громаді дійсно є чим пишатися, адже разом багато було зроблено. Сьогодні до складу ОТГ входить 21 село і працюючи разом задля спільної мети можна зробити ще багато чого.

У гості до Зимнівської громади йшли з подарунками. Так привітав В’ячеслава Католика голова Зарічанської ОТГ Ігор Пальонка і подякував за добре сусідство. Помічник народного депутата Ігоря Гузя Андрій Бокоч розповів, що за сприяння народного депутата та підтримки Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» вдалося організувати святковий музичний подарунок за участі квартету «Акорд» та заслуженого артиста України Адама Горбатюка.

Свято видалося на славу. Не підвела організаторів і погода.

ди




коментарів: 3
  1. Це все добре: бачив діток, їхніх мамів і татів у вишиванках. Бачив українські національні страви. Якісь синьо-жовті клаптики, нанизані на нитку. Де герб-тризуб святого рівноапостольного князя Володимира Великого, зимовою резиденціцєю якого, більше 1000 років тому, було Зимно?
    Де прапори його кольорів та Держави Україна? Гімн “Ще не вмерла…” звучав? Я розумію, звичайно, настоятельницю Зимнівського жіночого монастиря УПЦ МП – родом із села Залюття, Старовижівського району…
    Чи вже й А. Бокочу – довіреній особі нардепа І.Гузя, все по-боку?

    • Резиденція князя Володимира була в Києві, а зимова — в Берестові.
      У селі Земльно він ніколи не був.
      В села і справді є славне минуле, як столиця племені дулібів, а от з київськими князями село ніяк не пов’язане.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

22 Листопада, П’ятниця

Sinoptik - logo

Погода на найближчий час