10 найдивовижніших коштовностей, які вражають
Діамантові переливи, блиск сапфірів і смарагдів, ніжна краса перлів – все це споконвіку приваблювало людину.
З року в рік ювелірні дизайнери відточують свою майстерність з великим азартом, і поспішають здивувати своїми талантами. На їх твори хочеться милуватися, не відриваючи очей. Саме огляд таких коштовностей підготувало ВСВІТІ.
Сонячний манжет від Piaget
Браслети-манжети завоювали небувалу популярність за останні кілька років, повз цього тренду не пройшов і знаменитий швейцарський бренд Piaget. Майстри компанії створили сонячний браслет з жовтого золота. Його декор вражає своєю надзвичайною красою. Він виконаний з натурального пір’я райських птахів, шпінелі, рожевих і жовтих сапфірів і сонячного граната.
Блакитне крило від Stephen Webster
Варто тільки поглянути на прикрасу, як відразу стає зрозуміло, що її автором є британський дизайнер Стівен Вебстер. Його твори мають один почерк, всі вони в міру жіночні і характерні. Не дарма коштовності цього ювеліра обожнюють Мадонна і Анжеліна Джолі.
Перстень виконано з білого золота у вигляді крила (цей символ майстер дуже часто використовує в своїх колекціях), а інкрустоване прекрасними аквамаринами і загадковими танзанітами.
Перстень-древо від Lydia Courteille
Француженку Lydia Courteille сміливо можна вважати королевою епатажного ювелірного мистецтва. Вона без страху кидає виклик ювелірній справі і громадськості, створює дуже сміливі та яскраві роботи. Поряд з надмірно авангардними роботами вона робить і разюче реалістичні прикраси. Наприклад, на створення цього перстня її надихнули ефіопські дерева і їх красу ювелір вирішила закарбувати у перстні. Для цього вона використовувала коричневе родоване золото, цаворіти і зелені турмаліни.
Діамантові колоски Tiffany
Тема родючості актуальна в осінній період, можливо саме тому відразу кілька відомих ювелірних домів випустили прикраси, в яких явно проглядаються дорогоцінні колоски. Не стала виключенням і американська компанія Tiffany. Для поповнення своєї «Синьої книги» ювеліри виготовили браслет-манжет з білого золота і діамантів різного ограновування. І у них вийшло дуже ефектний і красивиф витвір ювелірного мистецтва.
Перловий комір від YOKO
Японський бренд YOKO не приховує своєї прихильності до перлів, тому в портфоліо компанії постійно з’являються коштовності з цим дивовижним ювелірним матеріалом. На цей раз майстри YOKO створили стильне намисто-комір з білого золота, який прикрасили білими діамантами і перлами Південних морів.
Бульбашки шампанського від Madstone Design
Любов дизайнерів Madstone Design до шампанського надихнула на створення цієї пари сережок. Вони виконані з жовтого золота і доповнені турмалінами Параїба, білими діамантами і блакитними топазами. Саме топази прикрасили так званими «бульбашками шампанського». Їх вирізьбили прямо в самих каменях, щоб створити такий незвичайний ефект.
Райдужне намисто de Grisogono
Намисто de Grisogono переливається всіма кольорами веселки завдяки різнобарвним сапфірам і фантазійним діамантам. Від нього складно відвести погляд – магічна дія дорогоцінних каменів!
Асиметричні сережки від Michael John
Чорні опали виглядають, як мінімум, незвично і загадково, а коли вони обрамлені в біле золото і доповнені діамантовим і сапфіровим розсипом, то їм просто немає рівних. Їх красу оспівує ювелір Michael John, який доповнює чорними опалами всі свої творіння.
Чудовий браслет Arunashi
Індійські ювеліри вважаються одними з кращих в світі, вони зберігають і передають традиції свого мистецтва більше 5000 років. Можливо саме тому вироби індійського бренду Arunashi виходять особливими. Взяти, приміром, браслет з блакитного титану і золота, прикрашений опалами, турмалінами і діамантами.
Дорогоцінна стрикоза від Fred Leighton
Комахи постійно надихають ювелірів на створення чудових прикрас. Брошка від Fred Leighton у вигляді стрикози можна вважати справжнім витвором ювелірного мистецтва. Вона виглядає, як жива, якщо не враховувати, що її прикрашає велика кількість діамантів і червоної шпінелі, а крила виконані з білого напівпрозорого нефриту.
Та не “стрикоза”, а бабка.