А що ти зробив для екології в Нововолинську?

13:40 | 22.09.2020 / Джерело / Рубрика: Погляд / 4 коментарі

Таке питання дуже часто чую від знайомих, від колег з депутатського корпусу, навіть від звичайних перехожих. Сталось, що є очільником комісії при міській раді, котра займається питанням впливу на довкілля підприємств у Нововолинську.

Туди входять як колеги по мандату, так і працівники структурних підрозділів виконавчого комітету. Хотілось би дещо розповісти про діяльність комісії. Але це не буде звіт.

Кожного разу, коли приходив на засідання, поставала проблема – кворум. На жаль, більшість не змогла знайти час на те, аби виконувати покладені обов’язки. Не можу не відзначити Володимира Шаповала і Руслана Соловйова. Інколи виникає враження, що їм справді місто болить більше, аніж іншим. А де ж решта? Де?

У соцмережах часто закидають бездіяльність нашої комісії.

По-перше, наші можливості вельми і вельми обмежені. На жаль.

По-друге, всі ж в курсі, що у місті проблем з екологією нема? Як не чули? Про це відкрито заявляв неодноразово очільник міста, а всі процеси, які підіймають небайдужі – це інсинуації. Разом з тим, ми всі чудово розуміємо, що не все гаразд. Сморід, невтішна динаміка захворювань, соціальна напруга як ніщо інше сигналізують про те, що місто потерпає.

Брак політичної волі – одна з важливих причин, чому Нововолинськ задихається. На жаль, батькам міста не вистачило чогось для того, аби вжити належних заходів.

А може справа не лише в політичній волі. Знаєте, мені дуже і дуже прикро, що у роботі комісії порою десь не вистачало голосів, десь просто присутності представників. Таким чином люди явно показали свої пріоритети.

А ще більше прикро – це те, що люди, звичайні нововолинці, просто мовчать. Вони готові кричати на кухнях, на лавочках біля будинку, в маршрутках і точно у соцмережах. Та піти кудись далі наважуються одиниці. Реально одиниці. Це гріх – не сказати про проблему, затаїти її, особливо коли відчуваєш, страждаєш. Пояснення бачу в єдиному: скільки не стукай у двері керівників Новововолинська, а не чують.

Часто телефонують нововолинці з-поміж друзів або знайомих, чи десь в когось знайшли номер ( він є і на сайті міської ради) аби про щось повідомити, але просять зберегти анонімність, бо … страшно. І коли навіть нема жодних явних причин до страху, все одно реагують не так, як було би варто.

Я ще не втратив віри в людей. І знаю, що ми будемо жити в гарному, чистому, прогресивному Нововолинську! Це станеться з усвідомленням того, що все в наших руках.

Бережімо місто, адже це наш великий спільний дім, це наша рідна сторона, якою ми пишаємось не лише через записи в паспортах!

* Редакція не впливає на зміст в розділі Погляд і не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють на сторінках видання «БУГ»
Вайбер
4 коментарі
  1. Почати потрібно прибирання з наркоманів і їхніх кайфовідходів у вигляді шприців.

  2. Правда. Люди вміють тільки обговорювати, а об’єднатись і боротись разом ні,привикли що хтось прийде зробить за них . Якщо будемо мовчати то теперішня влада нам заводи скоро перед носом буде ставити

  3. Володимир / 22.09.2020 - 22:24 / Відповіcти

    Довести що підприємства працюють порушуючи санітарні норми практично неможливо , люди просто не вірять що власники таких підприємств як курчак, кроноспан ,маселко, ливарні і інші підприємства будуть чесно працювати тому і мовчать,і чиновники мовчать – бабло рулить.

  4. Я пернула і всім мешканцям стало натрошки тепліше і хоч на хвилю перебило неприємний запах від фабрик нашого міста.
    Задумалась зробити флеш-моб: “Перни, зміни існування на краще!”

Додати коментар


Директорка Нововолинського ЖКО Чайка завжди намагається нав’язати свої умови, не дослухається до орендарів та свідомо ігнорує їх потреби
З моменту передачі приміщень в комунальну власність в 2004-го року генеральний директор ЖКО, депутат Нововолинської міської ради Чайка О. І. постійно конфліктує з орендарями. ...
А можна спробувати цю інсталяцію на смак?
Час не стоїть на місці, науково-технічний прогрес творить справжні дива. Чому б у Володимирі не зробити музей, що дозволив би поринути в історію? Сьогодні дітлахи вже можуть ...
Ми самі вирішуємо, яке буде наше завтра
Кожна людина є розпорядником того, що їй дано природою. Хтось реалізовує свій потенціал максимально, а комусь досить простих речей. Хтось хоче рухатись вперед. Комусь ...
Неосвітлені арки – біда і страх 15-го та 5-го мікрорайонів Нововолинська
Таке враження, що наша частина міста – це якась окрема республіка: занедбані дитячі майданчики, садочки без огорожі, розбитий стадіон біля школи 5, тотальна відсутність ...
Як я ходив агітувати і що з цього вийшло
Як ви вже знаєте, я, Фіц Юрій, лікар-хірург, вирішив спробувати щось зробити для Нововолинська і подався у кандидати в депутати Нововолинської міської ради по виборчому ...