<
За даними опитування виборців у Володимирі лідирує Ігор Пальонка та партія «За Майбутнє», в той же час половина людей ще не визначилася

Цей запис опубліковано більш як рік тому
16:50 | 1.09.2020 / Володимир / /
Перегляди
7
/ Коментарі відсутні

БУГ отримав результати опитування, яке провів в кінці серпня штаб однієї з партій у Володимирі-Волинському. Стосувалося воно дослідження рейтингів партій і кандидатів на посаду мера, які раніше заявили, що братимуть участь у виборах.

Опитування проводилось в період з 28-го по 30-те серпня методом спілкування “face-to-face” за географічним, статевим та віковим критеріями. Вибірка склала 387 респондентів.

Згідно з результатами, майже 40% опитуваних не визначилися за яку партію будуть голосувати на місцевих виборах. З тих, хто визначився, майже 18% відповіли, що голосуватимуть за За Майбутнє, майже 12% – за Європейську Солідарність, 10% – за Слугу Народу, 8 % – Батьківщину. Більше 4% – за Опозиційну платформу “За життя”.

На запитання чи визначилися стосовно кандидата на мера більшість опитуваних відповіла, що ні ( 50,8%). 42,2% зазначили, що визначилися, а 7% сказали, що не будуть голосувати.

З кандидатів на посаду мера в опитуванні фігурували Ігор Пальонка, Максим Клим’юк та Микола Юнак.

Майже половина з опитаних (49,2%) відповіла, що ще не визначилася, за кого буде голосувати.

26,6% відповіли, що віддадуть голос за Пальонку, 14,5% – за Юнака, а 9,7% – за Клим’юка.

Також запитували, хто, на думку людей, переможе в місевих виборах. Так майже 52% опитуваних назвали ймовірним переможцем Ігоря Пальонку. Майже 26% зазначили, що ще не визначилися. Більше 15% відповіли, що ймовірний переможець – Юнак, а майже 7% – Клим’юк.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *
28 Березня, Вівторок
Погода у Нововолинську та Володимирі