У соцмережах обговорюють відео, де дитина катається на самокаті на обеліску Слави у Володимирі-Волинському

18:58 | 24.05.2020 / Рубрика: Володимир-Волинський / Позначка: , , / 17 коментарів

В інстаграмі оприлюднили відео, на якому видно, як діти граються на обеліску Слави на площі Героїв у Володимирі-Волинському.

У соцмережах розгорілася дискусія: дехто захищає дітей, дехто звинувачує батьків. У коментарях сперечаються про історію, а діти та молодь просять в інстаграмі про скейт-парк у місті, проєкт створення якого на громадський бюджет провалився на голосуванні…

Про це інформує міська спільнота Твій Володимир у фейсбуці, яка опублікувала фото.

“У соцмережі Instagram з’явилось відео, де дитина катається самокатом на обеліску, спорудженому на честь загиблих воїнів Другої світової війни у Володимирі-Волинському. Другий хлопчина спокійно дивиться на це, сидячи на меморіалі.

Хлопці, напевно, не задумались хто і чого поклав квіти, які видно на задньому фоні скріншоту з відео.

Батьки, проведіть роз’яснювальну роботу щодо поваги до даних пам’ятних місць”, – зазначають у дописі.

Це викликало шквал критики у коментарях під дописом у фейсбуці, що більш актуальний серед населення віком 18+.

“Звісно, це недобре. Але де діткам кататися? От, що для тих активних хлопчиків є? Чи ламати дерева в парку? Обіцяли роками той скейт-майданчик і обіцянками все закінчилося”, – пише Орися Вознюк.

“Просто діти вже не знають цієї історії. Років ще 10 мине і ніхто вінки класти з них не піде. Перша світова 100 років тому закінчилася і ніхто й не згадує тих полеглих”, – додає Ярослава Колоскова-Вознюк.

“І, що? Аяяй! Спалюжили святиню окупантів! Совєти понаставляли свої капища, а деякі досі моляться на них”, – обурюється Руслан Пилип’юк.

“Читаю коменти і переконуюсь… деградація… при чому повна! Народ, який не знає своєї історії, ще хоче якогось кращого майбутнього і кращого життя! Нонсенс! Так не буває. Це жесть!”, – зазначає Ірина Марцинюк.

Юрій Динько пише:

“Ще одне підтвердження необхідності реконструкції площі з перенесенням даної споруди за місцем призначення”

“Тепер ті, хто звільняв нашу землю від фашистів – окупанти? Наші діди-прадіди окупанти? І чи варто дивуватися дітям. Діти можуть і не знати що і до чого, їм розказати треба. А от що робити з дорослими, які чинять ще гірше, я не знаю”, – написала Олеся Микитюк.

Anatolii Syzonenko також пише: “Це пам’ятник окупантам,у нас тоді була своя армія УПА,а всі інші це були загарбники”. Коли ж місцева жителька зауважила: “Думай перш, що пишеш, це наша історія, за яку поклали голови наші волинські вояки, і мій дід теж”, чоловік відповів, що “в кожного своя історія”.

Натомість у інстаграмі, яким переважно користуються діти та молодь розгорілася дискусія: усі як один зазначають про відсутність скейт-парку, та згадують про проект його створення за рахунок громадського бюджету, який не набрав достатню кількість голосів.

“Виділіть окреме місце, де можна буде таким замайтися. Але все рівно – це не значить, що треба кататися по пам’ятнику”, – пише користувач danusia_vlskk.

“Наше місто нічого не робить для підтримання нашого спорту, у мене є питання, як тоді розвиватися? Спеціальних парків немає, хоча ми висували проект, дякую”, – запитує користувач bogdan.myroniuk.

Скейт-парк вже 20 років будують, – зазначає користувач ispolniaet.

“Омг, а як хлопці по 15-16 років, на велосипедах там їздили, то всі почали…. А як дитина на самокаті – то паніка піднялася”, – пише користувач _molochko_77.

“Ви розумієте, що в нашому місті немає де кататись на велосипеді, на самокаті, на скейті, на роликах, і на данному типі транспорту. Якби в нас був скейт-парк, або заливна яма з бетону, то такого би не було. А так як ми не маємо змоги кататись в скейт-парку, то ми катаємось де тільки можна!!!”, – пише користувач roma__pryimak.

“Якби ухвалили проект над скейт-парком – там би ніхто не катався!”, – пише користувач vechno__polina.

Користувач kachmarvasilina обурюється:

“То типу, якщо нема скейт-парку, то завтра можна буде на кладовищі по могилах проїхатись???”

“Як хлопці самі зробили фігури за свої гроші щоб кататись і потім їх хтось ходив ламав постійно – то за це нічого не було ніде написано”, – пише користувач roma_ave.

“Саме цікаве, що ніхто ніколи не сфотографує і не насварить батьків з малими дітьми, вот дітям можна пам’ятник ногами топтати, а іншим дітям на скейті/самокаті/бмксі скользити не можна, норм політика”, – пише користувач pyos_bar_bosss.

Користувач annbahina написала:

“Так побудуйте вже скейт-парк накінець. Як я зрозуміла, той скейт-парк вже 20 років будують, але нічого не відбулось.. Зараз дітям цікаві ті скейти, самокати і велосипеди (по собі знаю), але в нас немає місця, щоб розвивати ті “навички”. Звісно, я не підтримую катання на таких спорудах, але думаю, що ті скейт-парки бажано побудувати, щоб такого більш не траплялось і дітям було де розвиватись.. Це лише моя думка і я не хочу нікого образити”

Користувач vv_creative_studio зазначає:

“Варто розуміти одне: цей пам’ятний знак тут встановлено і шанувати загиблих у тій війні потрібно. Завжди! Не стоїть питання «а що місто зробило» – стоїть питання ШАНИ ДО ЗАГИБЛИХ НА ВІЙНІ ЛЮДЕЙ. Все.”

Вайбер
17 коментарі
 1. Обеліск Слави – це язичницька римська Голка Клеопатри. У християнських країнах не місце таким артефактам.

  • Володимир / 25.05.2020 - 07:11 / Відповіcти

   Украна не християнська а світська крана. Це записано у Конституції. Не вистачало нам ще тут православного джихаду як на московії. Попустіться вже

 2. Цьому пам’ятнику місце на кладовищі ,а не на площі ,може вже пора зробити реконструкцію майдану в місті і не перетворювати його на цвинтар ,чи все повинно бути так як в орді ,де ховають на Краснеій площі, всіх, кого режим рахує героєм ,а дітки нічого поганого не зробили ,і нема чого їх перевиховувати .

 3. от негідники

  • Слушайте, ніхто нікого не ображає. Нам треба підтримувати молодь. Вони ж не коляться і не курять поза углами, а спортом хочуть займатись!!! Створіть справді місце для велоспорту чи для скейт борду . Зробіть так , щоб наші діти не мріяли про ту змарновану Європу , де гей-паради , розірви…,щоб вони знали що їхнє місто , це найкраще місце на землі, де про них дбають і пам‘ятають так як ніде на світі!!!! Пам‘ятник справді перенести на цвинтар де йому місце , танк переплавити і поставити Діву Марію наприклад чи Ісуса,які посміхаються і виражають любов, які були б на стражі нашого міста оберегом, які дають і збільшують позитивну ауру !!!. Може хватить берегти оту біду на самій площі нашого прекрасного тисячолітнього міста! Ми все пам’ятаємо, поважаємо, але на все своє місце має бути! Ви ж хочете щоб наше місто процвітало, то заберіть оці страшні смертельні якорі , які не дають взлету позитиву і процвітання. Наші діти, між нами, найрозумніші і найвизованіші з усієї Європи. Потім їдуть на чужину як виростуть і піднімають оту деградовану цивілізацію в якій навіть перестали народжувати , адже це для них дорого, і накладно.

 4. Авторитет / 24.05.2020 - 20:22 / Відповіcти

  Петро через свого першого зама передавав, що після карантину на площі покладе бруківку.

 5. Треба зламати самоката,а ліпше ноги.

  • Найбитішляктрафив / 25.05.2020 - 15:44 / Відповіcти

   Руки собі поломай, щоб дурного не писав.

  • Ви нормальна людина??!!А ви чули за бумеранг!? То ввадайте, як буде вертатьсь то тримайтесь.

 6. вже давно було рішення депутатів – розробити конценцію реконструкції площі – депутати проголосували – а міські чиновники як завжди проігнурували таке рішення – а вже давно повинна бути не тілько розроблена концепція реконструкції площі а і повинні були б проведені певні роботи в цьому напрямі .
  І відносно поведінки дітей – діти це дзеркало поведінки дорослих – і хіба це нормально коли біля монументу часто ставились трибуни – де дорослі і співали і брехали і хвалились а недалеко і танцювали – а рядом же могили тих хто загинув у війні … ОСЬ вам і приклад для дітей подвійної моралі …

 7. Давайте знесемо обеліск і поставимо ще десяток ларьків, яких останнім часом розплодилося десятки. Слава 90-м і рекету!!! Навіщо пам’ятати героїв які віддали життя проти фашизму!

  • Чим тобі мішають ларьки ,чи в свмої руки не з того місця ростуть ,люди щось продають ,другі купують і тим живуть ,а такі совки сидять і згадують черги і ковбаску по два двадцять.

  • Найбитішляктрафив / 25.05.2020 - 15:42 / Відповіcти

   Пані, зверніться до перевірених джерел або знаючих людей, най вони вас ткнуть носом в різницю між фашизмом і нацизмом.

 8. Найбитішляктрафив / 25.05.2020 - 15:29 / Відповіcти

  Йой… Тож дитя не напудило у вічний вогонь, просто ганяє на самокаті…

Додати коментар


Погляд

Як не стати жертвою нападу собаки і що робити, коли це сталось
Систематично натрапляю в мережі на скарги на те, що велосипедисти, діти, перехожі чи бігуни стали жертвою нападу собак. От нещодавно про це написала і прихильниця та ...

Новини

23 Вересня, Середа
15:10
Зламали сайт нацполіції України
14:32
Активісти вимагають зупинити будівництво цементного заводу у Грибовиці, поки інвестор не надасть усіх розрахунків
14:08
Аварія на Рівненській АЕС – фейк: сайти поліції та мерії атакували хакери 1
13:43
У Луцьку на «зебрі» збили двох дітей
12:41
Спалив гараж з авто через ревнощі: судитимуть чоловіка з Нововолинська
12:05
Померла жителька Поромова, якій збирали кошти на лікування 1
11:39
На Волині 23 вересня повідомили про 101 новий випадок коронавірусу: два випадки летальні
11:21
В Україні збільшать виплати особам з інвалідністю з 2021 року
11:02
Коронавірус у Нововолинську: 23 вересня підтвердили ще вісім випадків, один – летальний
10:37
Шахту «Бужанську» підтоплює: за кілька годин воду планують відкачати
10:20
У Володимирі знову не буде води по вулиці Сагайдачного
09:50
В Україні за добу зафіксували 3 497 випадків COVID-19
09:17
Оголосили переможців премії Emmy, яка цьогоріч відбулась в онлайн-форматі
08:16
Бабине літо завітало у Володимир-Волинський
07:16
Розшукують безвісти зниклого 28-річного жителя Камінь-Каширського району
05:52
Розповіли, в яких країнах вигідно купувати машину під розмитнення
03:45
У Туреччині врятували українця, який під час сходження на вершину зламав ногу
01:54
Судитимуть десятикласника з Рівненщини, який викрав автомобіль
22 Вересня, Вівторок
23:46
У Володимирі-Волинському виявили цікаву знахідку – юдейський надгробний камінь «мацейви»
22:55
Ще один по 130-ій, від освідування відмовився: у Нововолинську правоохоронці зупинили водія
Усі новини

Погода у Нововолинську та Володимирі