<

Три синочки і крихітка дочка: в Ужгороді жінка народила четверню

Цей запис опубліковано більш як рік тому
22:24 | 8.01.2021 / Новини / , /
Перегляди
6
/ Коментарі відсутні

В Ужгороді 4-го січня 20-річна жінка народила четверню. В результаті кесаревого розтину на 30-му тижні вагітності на світ з’явилися три хлопчики і одна дівчинка. Останні 7 тижнів жінка перебувала в Ужгородському пологовому під наглядом медиків.

Про це розповіла мама дітей виданню “Суспільне Закарпаття“, – повідомляє ТСН.

Четверня народилась на Закарпатті вперше. Малюки почуваються добре, а 20-річна мама Лариса з Тячівського району вже підібрала для синів та доньки імена. Тепер у родині є Олександр, Євген, Іван та крихітна Кароліна.

Жінка вже почувається добре. Малюки зараз під пильним наглядом лікарів, їх після народження підключили до апаратів штучної вентиляції легень.

Наступного дня двох новонароджених відключили від ШВЛ, але їхнє дихання продовжують підтримувати за допомогою техніки.

“Методика полягає в тому, що дитина дихає самостійно (її дихання відновлене), але вдягаємо масочку на носик, через яку подається потік повітря під тиском.

Це наступний етап після того, як дитинка знімається зі штучної вентиляції легень. Наступний етап – це безпосередньо зняття з апарата і самостійне дихання на своїх ресурсах”, — розповів реаніматолог пологового в Ужгороді Степан Богдан.

Вага дітей від 1,260 кг до 1,460. Вони разом з мамою перебуватимуть у пологовому поки не наберуть вагу до двох кілограмів.

Як стверджують місцеві лікарі, кесарів розтин породіллі проводили за авторською методикою Руслана Федька. Вона дозволяє народити немовлят із непорушеною цілісністю навколоплідних вод і “в сорочці”, що практично унеможливлює травматизацію центральної нервової системи.
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

7 Грудня, Четвер