ІНФОРМАЦІЙНИЙ САЙТ ЗАХІДНОЇ ВОЛИНІ!
Четвер, 21 вересня 2017, 19:38

Уродженець Нововолинська воює на боці ДНР

09:36 | 15.08.2017 / Рубрика: Нововолинськ / 4 коментарі
0

До бази волонтерського центру “Миротворець”, що займається дослідженням ознак злочинів проти основ національної безпеки України, миру, безпеки людства та міжнародного правопорядку потрапив уродженець Нововолинська Віталій Савюк.

Інформація про чоловіка знаходиться в розділі “Чистилище. Віталій Савюк народився 1-го лютого 1977-го року у Нововолинську, навчався у школі №3. Позивний бойовика – СС.

Адрес реєстрації – місто Донецьк, та чоловік може знаходитись у Луганську.

У відео під назвою “Бійці батальйону “Пятнашка” на передовій пригадують, як звільняли Донецький аеропорт” на запитання журналіста, чому чоловік перейшов на сторону людей, які “захищають” Донбас, відповів прямо: “Чесно кажучи, ще будучи у складі Збройних сил української армії, підтримував контакти з ДНР… Я чекав на момент, коли прийдуть та візьмуть частину… Зробили імітацію, наче я знаходжусь у полоні, ручки за спиною, обійшли всю територію”.

4 коментарі
 1. Дезертир-дегенерат!

  0

 2. кожному свое..

  0

 3. Він не один такий. Якби СБУ перевірила наших місцевих то там ще таке б відкрилося б… Там через одного як і не всі 100% гроші заробляли на виборах яника і йому подібного порохобота.

  0

 4. свідомий

  0

Додати коментар


*


Чи підтримуєте блокування російських соцмереж?

Дивитись результати

Loading ... Loading ...

© 2017 Інтернет-видання "БУГ"