У Володимирському ТМО обговорили співпрацю з обласною лікарнею щодо трансплантації органів
![](https://bug.org.ua/wp-content/uploads/2023/10/fb_img_1697903524454_copy_1024x768.jpg)
19-го жовтня медики Володимирського ТМО з колегами з Волинської обласної клінічної лікарні обговорили співпрацю щодо трансплантології та високотехнологічної допомоги при складних патологіях.
Про це йдеться на фейсбук-сторінці Володимирського ТМО.
Як зазначається, щорічно у світі здійснюється близько 100 тисяч пересадок органів (нирок, серця, печінки, підшлункової залози, легень). Трансплантація органів максимально ефективна та у низці випадків є безальтернативним методом лікування хронічних захворювань та гострих уражень життєво важливих органів.
Власним досвідом з присутніми поділився завідувач відділення трансплантології у Волинській обласній клінічній лікарні Михайло Загрійчук.