[ОНОВЛЕНО] Показали ретрофото дітей на вулиці поблизу Володимира
![](https://bug.org.ua/wp-content/uploads/2022/01/271722788_4890916200928780_2583135913171703691_n.jpg)
В мережі опублікували знімок на одній з вулиць, який зроблений у 1920-1930-их роках. Автор пише, що воно зроблене у Володимирі, проте місцеві історики дослідили, що фотографія зроблена у селі Микуличі.
На світлині діти стоять на дорозі, а поряд їдуть чоловіки на запряжених конях. Ретрофото показали у спільноті «Немає іноземних кордонів (Kresy nie obce)».
У коментарях до допису читачі з Польщі розповідають, що мали родичів з зазначеного міста та позитивно відгукуються про Володимир.
“Місто, з якого походили мої бабуся з дідусем по маминій стороні”
“Люблю такі фото, бо на них не тільки історія. Їх можна читати, як написану книгу”
“Це гарна картина звичайних людей, яка розповідає про життя у ті часи”
Водночас дану світлину опублікував історик Віталій Скальський у спільноті “Володимир Інфо”. Наукова співробітниця ДІКЗ “Стародавній Володимир” Орися Вознюк прокоментувала, що дівчинка, зображена праворуч на знімку із села Микуличі і додала ще одне фото. І за її словами це, ніби і є дане село.
![](https://bug.org.ua/wp-content/uploads/2022/01/271757407_3143784472565315_9033110183570640785_n.jpg)
Цю версію підтвердила і Світлана Хвалицька, вона додала, що позаду на возі їдуть військові. В Микуличах тоді військові стояли і то було розвинене село.
“Там і штаб був, і стоматологічний кабінет, і навіть благодійне товариство”, – розповіла жінка.
Більше таких фотографій потрібно на території міста показувати. Наприклад на площі.
Додам: Австрійські військовослужбовці.
«Kresy nie obce» то аж ніяк не «Немає іноземних кордонів». То означає «Креси (Колишні польські землі) не чужі».