На водіїв вантажівок, які проїжджали через центр Володимира, складено адмінпротоколи
![](https://bug.org.ua/wp-content/uploads/2022/08/photo_2022-06-28_11-52-10.jpg)
Штраф за порушення дорожнього знаку 3.3 «Рух вантажних автомобілів заборонено» складає 340 грн. До відповідальності притягнулися всі вантажівки, номерні знаки яких зафіксувала відеокамера на вулиці Ковельській у Володимирі.
Про це повідомив міський голова Ігор Пальонка на брифінгу 2-го серпня.
Також він повідомив, що попередній керівник муніципальної варти, який слідкував за цим, зараз знаходиться в територіальній обороні. Наразі розглядають кандидатуру на призначення нового керівника.
Читайте також: Вантажівки в центрі: у Володимирі встановлять відеокамери, щоб штрафувати порушників