Українці придбали в «Дії» військових облігацій на 25 мільйонів
![](https://bug.org.ua/wp-content/uploads/2022/10/1000_545_1580978335-3454-1-1.jpeg-2-1.jpg)
За три дні українці за допомогою застосунку «Дія» купили військових облігацій на 25 млн гривень, найпопулярніші ОВДП – Донецьк та Маріуполь.
Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба Міністерства цифрової трансформації у телеграмі.
«Українці придбали військові облігації в Дії на 25 млн гривень Такий результат за 3 дні! Найпопулярніші облігації в Дії – Донецьк та Маріуполь», – ідеться в повідомленні.
У міністерстві нагадали, що, купуючи облігації, українці не тільки підтримують державу, а й отримують прибуток. Адже облігації працюють як депозит — спершу ви вкладаєте кошти, а згодом отримуєте їх назад із відсотками.