<

Скандальному Паші «Мерседесу» загрожує три роки тюрми

Цей запис опубліковано більш як рік тому
22:09 | 3.04.2023 / Новини / , /
Перегляди
579
/ коментарі 2

Наміснику Києво-Печерської лаври митрополиту УПЦ мп Павлу загрожує штраф від 3400 до 8500 гривень, виправні роботи до 2 років або до 3 років в’язниці за релігійну ворожнечу та виправдовування агресії рф.

Про це свідчить санкція статей Кримінального кодексу, як інкримінують митрополиту Павлу, передають Українськi Новини.

Зокрема, СБУ інкримінує настоятелю лаври УПЦ мп порушення рівноправності громадян залежно від їх расової, національної, регіональної належності, релігійних переконань, інвалідності та за іншими ознаками.

Відповідно до Кримінального кодексу, умисні дії, спрямовані на розпалювання національної, регіональної, расової чи релігійної ворожнечі та ненависті, на приниження національної честі та гідності, або образа почуттів громадян у зв’язку з їхніми релігійними переконаннями, а також пряме чи непряме обмеження прав або встановлення прямих чи непрямих привілеїв громадян за ознаками раси, кольору шкіри, політичних, релігійних та інших переконань, статі, інвалідності, етнічного та соціального походження, майнового стану, місця проживання, за мовними або іншими ознаками – караються штрафом від двохсот до п’ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до п’яти років, або позбавленням волі на строк до трьох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років або без такого.

За виправдовування, визнання правомірною, заперечення збройної агресії Російської Федерації проти України – загрожують виправні роботи на строк до двох років або арешт на строк до шести місяців, або позбавлення волі на строк до трьох років.

Як повідомляли, Служба безпеки України підозрює Павла в розпалюванні релігійної ворожнечі та виправдуванні російської агресії.

Шевченківський райсуд Києва обрав запобіжний захід митрополиту УПЦ московського Патріархату та наміснику Києво-Печерської лаври Павлу (Лебедю) – цілодобовий домашній арешт на 60 днів із зобов’язанням носити електронний браслет.
коментарів: 2
  1. Біля лаври фанати МПешної церкви використовують дітей в захисті паші мерседеса і кацапської секти ,поліції давно пора зайнятись цими збоченцями.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

12 Квітня, П’ятниця