<

Польським перевізникам відмовили у повторній блокаді пункту пропуску «Ягодин-Дорогуськ»

18:10 | 14.12.2023 / Новини / , , /
Перегляди
198
/ Коментарі відсутні

Міський голова Дорогуська Войцех Сава не погодив заявку польських перевізників на повторну блокаду руху вантажівок у міжнародному пункті пропуску «Ягодин-Дорогуськ».

Про це повідомляє польське “Radio Lublin” із посиланням на гміну Дорогуська, пише Суспільне.

Польські перевізники просили дозволити їм знову організувати акцію протесту, яка мала б розпочатися 18-го грудня і тривати до 8-го березня 2024 року.

“Компанії, підприємства, Держказначейство, органи місцевого самоврядування втрачають багато фінансових вигод, люди ризикують втратити роботу, тому це моє рішення”, — сказав Войцех Сава коментуючи рішення про відмову протестувальникам.

Ініціатори блокади пункту пропуску мають можливість оскаржити рішення влади Дорогуська у суді.

Як зазначає польське радіо, окружний суд у Любліні за наступні 30 днів повинен розглянути апеляцію перевізників на попереднє рішення про скасування акції протесту на кордоні.

Нагадаємо, 6-го листопада близько 14:00 за українським часом, польські перевізники почали блокувати рух вантажівок у пунктах пропуску “Краківець-Корчова”, “Ягодин-Дорогуськ” та “Рава-Руська-Хребене”.

Учасник страйку Томаш Борковський розповів, що до блокади долучились представники транспортних компаній. Вони вимагають, аби повернули дозволи на комерційні перевезення для України.

23-го листопада до страйків на кордоні долучилися польські фермери, які протестують на пункті пропуску “Шегині-Медика”.

В обід, 11 грудня польські перевізники припинили страйк на пункті пропуску “Ягодин-Дорогуськ”. Митниця запрацювала у звичному режимі, пропуск вантажівок відновили в обидва боки. Того ж дня перед пунктом пропуску польська вантажівка знову заблокувала рух. Після попередження від польських правоохоронців фуру прибрали.
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

20 Травня, Понеділок
19 Травня, Неділя