<

[ОНОВЛЕНО] «Укренерго» змінило графіки відключень на 25 травня

12:38 | 25.05.2024 / Новини / , /
Перегляди
2242
/ Коментарі відсутні

Графіки погодинних відключень 25-го травня будуть діяти для промислових та побутових споживачів по всій території України.

Про це повідомили в Укренерго.

Відключатимуть світло з 20:00 до 22:00 – у години максимального вечірнього споживання.

Відключення можуть бути застосовані при перевищенні визначених лімітів обсягів споживання, які Диспетчерський центр «Укренерго» щовечора доводить до кожного обленерго.

Інформацію, коли саме будуть застосовані відключення у вашому регіоні, можна дізнатись у кабінеті споживача, на офіційних сайтах обленерго, а також на їхніх сторінках у соцмережах.

Головна причина застосування заходів обмеження – наслідки ракетних ударів ворога по українських електростанціях. Внаслідок п’яти масованих ракетних атак із березня по травень – великі теплові та гідроелектростанції не можуть виробляти стільки ж електроенергії, як раніше.

ОНОВЛЕНО. Як повідомили в Укренерго, 25-го травня в усіх регіонах продовжено термін обмеження споживання для побутових і промислових споживачів. Тепер застосування графіків можливе з 20:00 до 24:00.

Енергоживлення об’єктів критичної інфраструктури, які виконують функцію життєзабезпечення населення, не обмежується, додали у компанії.
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

24 Червня, Понеділок