<

Історія військового медика з Ковеля, який повернувся з Африки, аби рятувати бійців на фронті

Цей запис опубліковано більш як рік тому
13:08 | 10.03.2023 / Новини / , , , /
Перегляди
9363
/ Коментарі відсутні

Військовий медик з позивним «Дельта» родом з Ковеля. Після початку повномасштабного вторгнення він повернувся з Африки, де працював, щоб вступити до лав ЗСУ та рятувати поранених бійців.

«Дельта» служить у загоні ССО, тому поки ми не можемо називати його ім’я та показувати обличчя.

Про медика, який врятував не одне життя, розповів його командир, сам же «Дельта» вважає, що не робить нічого героїчного, «лише свою роботу», тож журналістам БУГу довелося ледве не вмовляти його на розмову.

«Дельта» закінчив вищий військовий навчальний заклад, деякий час служив в армії. Потім працював в охороні суден в районі Аденської протоки й паралельно навчався на бойового медика та на парамедика. У 2017 році він почав працювати травма медиком у проєкті ООН з розмінування.

Під час повномасштабного вторгнення «Дельта» був в Африці, а вже 4-го березня повернувся в Україну й одразу пішов у військкомат. Там його двічі відправляли додому, тому аби не гаяти час він вступив у місцеве добровольче формування. Щоб бути максимально корисним почав проводити тренінги з тактичної медицини, займався комплектацією аптечок.

У червні його мобілізували, й через деякий час він вже був на Сході, а нещодавно повернувся з Бахмута.

Про те, як надається медична допомога на нулі, у який умовах доводиться працювати та як вдається психологічно справлятись з надзвичайно важкою роботою дивіться у відео:
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

24 Червня, Понеділок