<

З 8 листопада нещеплених вчителів відсторонятимуть від роботи

05:57 | 4.11.2021 / Новини / , , /
Перегляди
910
/ коментарів 7

З 8-го листопада невакцинованих працівників освітніх закладів відсторонятимуть від роботи. На Волині низка шкіл зіткнеться із проблемою нестачі кадрів.

Про це йшлося у програмі «Актуально» на 12 каналі 2-го листопада за участю заступниці начальника управління освіти та науки ОДА Тетяни Соломіної.

«Ми мусимо йти до дітей і не наражати ні себе на небезпеку, ні дитячий колектив. З 8 листопада набуває чинності наказ, який зобов’язує працівників певних сфер, а це стосується і освіти, вакцинуватися, тобто повинна бути 100-відсоткова вакцинація», – зазначила посадовиця.

За її словами, на Волині закладів освіти, які мають стовідсоткову вакцинацію працівників, 114. До того ж процес вакцинації працівників шкіл триває.

«2-3 тижні – і ми завершимо. І ці заклади матимуть можливість працювати в режимі офлайн і організовувати повноцінний освітній процес», – запевнила Тетяна Соломіна.

Що ж до проблеми нестачі кадрів у період, коли той чи інший педагог або інший працівник буде відсторонений від роботи, то нині її вирішити непросто, стверджує вона.

«Зараз іде ціла серія нарад, в яких ми вивчаємо ситуацію і намагаємося почути від керівників органів управління освітою територіальних громад, у який спосіб вони передбачають вирішення цих питань.

Звичайно, це напруження в колективі. І якщо ми говоримо про велику школу, велику кількість педагогічних працівників, де можна забезпечити взаємозаміну, поки вирішиться питання щодо вакцинації, то якщо це малокомплектні школи, відсутність вчителя англійської мови – це дуже серйозно. І момент відсторонення людини від виконання обов’язків ставить під загрозу виконання освітньої програми і навчальних планів», – зазначила заступниця начальника управління.

«Загальний показник вакцинації працівників закладів загальної середньої освіти в області – 89%. Я не бачу аж такої критичної ситуації, коли не буде ким замінити педагогічних працівників. Але йдеться не лише про педагогічних працівників. Я, наприклад, вбачаю проблему, коли кухар відмовився вакцинуватися, і знайти швидко йому заміну буде непросто. Але це вже виклик для директора закладу», – додала Тетяна Соломіна.


коментарів: 7
  1. “Ми мусимо йти до дітей і не наражати ні себе на небезпеку, ні дитячий колектив.” – що воно меле???
    Відомо, що вакциновані люди також хворіють і є переносниками вірусу. То як вакциновані не будуть наражати на небезпеку дитячий колектив??

  2. Про яке наражання дітей, на небезпеку йдеться, якщо і щеплені і не щеплені, однаково можуть бути носіями коронавірусу?

  3. Хай так і напишуть . Не допускають до роботи через те що не пройшли вакцинацію. Топто хай вкажуть у листі-відписці конкретну причину чому відсторонюють. Або якщо буде побічна дія вакцини то хай ще напишуть що беруть на себе відшкодування моральних і фізичниж збитків і понесуть кримінальну відповідальність за наслідки якщо такі будуть.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1 Жовтня, Субота
30 Вересня, П’ятниця
Погода у Нововолинську та Володимирі