Суд закрив справу щодо дружини Володимир-Волинського підприємця, котру звинувачували за водіння в нетверезому стані

Цей запис опубліковано більш як рік тому
12:00 | 2.09.2016 / Рубрика: Володимир-Волинський / 30 коментарів

Володимир-Волинський міський суд своїм рішенням закрив адміністративне провадження щодо  дружини директора ТОВ “Гербор-холдинг”. Постанова датована 25 серпня поточного року. Судовий процесвів суддя Олександр Лященко.

В суді пані Борбелюк дала пояснення ситуації, що відбулась 2-го серпня. Так вона у невідкладних сімейних справах змушена була виїхати з дому автомобілем, який є власністю ТОВ “Гербор-холдінг” та яким зазвичай користується її чоловік, генеральний директор підприємства.

Також в поясненні викладене бачення пані Борбелюк стосовно ситуації:

“Вона (Наталія Борбелюк – ред.) була в домашньому одязі та без сумочки, в якій зазвичай знаходяться її особисті документи та телефон, оскільки виїхала з дому на незначну відстань. За 50 м від місця проживання її було зупинено нарядом патрульної поліції, хоча вона жодних вимог ПДР не порушувала. На вимогу пред’явити документи вона пояснила, що всі документи знаходяться вдома, в сумочці, яку вона поспіхом забула і попросила надати їй можливість заїхати додому та надати документи, на що поліцейські категорично відмовились та запропонували вийти з автомобіля. На прохання дати можливість скористатись послугою адвоката теж було відмовлено, та із застосуванням фізичної сили її було примусово доставлено в Володимир-Волинське ТМО, де ігноруючи всі її доводи що вона не перебуває у стані алкогольного сп’яніння, черговий лікар зробив висновок, що вона перебуває у стані алкогольного сп’яніння, та її було затримано. Після того, як її було звільнено, вона почувала себе вкрай погано, а тому звернулась за медичною допомогою та пройшла повне обстеження на вміст алкоголю в організмі, слідів вживання якого виявлено не було. Просить провадження у справі закрити за відсутністю в її діях складу адміністративного правопорушення” – йдеться в постанові.

Нагадаємо, що 2-го серпня поліція затримала жінку з підозрою на кермування в стані алкогольного сп’яніння. Пройти перевірку на алкотестер “Драгер” вона відмовилась. Працівники патрульної поліції на кермувальницю склали протокол за ст. 130 КУпАП (керування у стані сп’яніння) та винесли постанову за ст. 126 КУпАП (керування транспортним засобом особою, яка не не пред’явила для перевірки посвідчення водія відповідної категорії, реєстраційного документа на транспортний засіб).

0

В судовій постанові зазначається – “щодо результатів медичного огляду з метою виявлення стану алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або перебування під впливом лікарських препаратів, що знижують увагу та швидкість реакції, складений лікарем Володимир-Волинського ТМО від 2-го серпня 2016-го року, містить такі неточності та складений таким чином, що встановити відносно якої саме особи він складений, не можливо.

А також, Володимир-Волинський міський суд зазначив, що жодних правових підстав для проведення медичного огляду на стан алкогольного сп’яніння водія у працівників поліції не було. Огляд на стан сп’яніння був проведений з грубим порушенням встановленого порядку, висновки зроблені поверхнево та з порушенням порядку. Визначеного у відповідній Інструкції, а інших фактичних даних про те, що вона керувала автомобілем у стані алкогольного сп’яніння не здобуто.

Безымянный

30 коментарі
 1. цн з самого початку було все ясно,бабло завжди перемагає зло

 2. В кого гроші втого правда “Українські судді самі судді в світі” ГАНЬБА.

 3. Ворон ворону око не виклює.

 4. Ветеринар / 2.09.2016 - 14:32 / Відповіcти

  Куди дивиться правосуддя – ясно.
  А активісти що скажуть?

 5. Навіть сумнівів не має, що суд був би такий великодушний до будь-кого, хто був на її місці, правда ж?! (сарказм)
  Дограються сволочі. Країна змінюється. Варто почати їм жити за законами, як і решта, поки люди не взяли це у свої руки..

 6. ще в нововолинську така сама суддя ПЕРЕНС-ПІЖУК як і в ВОЛОДИМИРІ

 7. Де ви бачили в Украіні чеснеих суддів ,чи може в Володимирі такі є ?Ржу не можу …

 8. Невже місцевий Майдан почнеться від борбелюкового обійстя? Невинувата, не пила, срочно поїхала.Справи невідкладні. Ви нас за придурків маєте чи зовсім дурних?. Чий день народження ” кефіром ” святкували ?.

 9. Цікаво хто автор цієї казки про невинність мажорки. Тупо наївно і дешево.Нууууу тра би було шось забавніше придумати.Або пишіть шось путьове, або не смішіть.Клачук , то що жінка крутеликабухнула сіла за кермо , а лікар винуватий??? А ну но поясни ситуацію!

 10. Ладно пікула хабарниця а тут лященко на таке пішов? Думалось що він справедливий суддя, але напевно гроші більш важливіші!

 11. медсестра / 2.09.2016 - 22:19 / Відповіcти

  Тут Лященко закрив законно, всі докази були на Наталкіній стопоні, а протокол сфальшував та переробив головний лікарняний хабарник Клачук

 12. Бугагашенька)))))думаю,майже всі дівчата оцінили вартість її “домашнього одягу”.

 13. відмова від проходження водієм експертизи по драгеру е автоматичним підтвердженням нетверезого стану водія, згідно чинного законодавства, і про це “пан суддя” знає чудово. навіть такі величезні заробітні плати, в десятки тисяч гривень, не спиняють їх від “безпридєду” – від хабарництва. ніколи не міг би подумати про Олександра Валентиновича, думав один зі всіх, а виявило-ні. соромно !!!!! і страшно про справедливий і неупереджений вирок ім”ям України.

 14. Палена шина / 3.09.2016 - 21:09 / Відповіcти

  За такі речі клачук який є ще і і членом папиного виконкому мав би вже бути у кайданках. Хто вас оточує пане мер?

 15. Ніхто не сумнівався що жона такого великого” діяча” буде невинною.
  Чоловік в неї не просто людина, він – сам борбелюк((( 10 2000 В КАСУ! Майданівці робіть шось, а то погавкали і толку!!!

 16. Та ви нічого крім гавкати і не вмієте! Тільки дай когось потролити!

 17. міс Підозра / 4.09.2016 - 08:40 / Відповіcти

  То може і тоді інженер Жук напився а списали все на неї? Гади!

 18. Я її в цьому домашньому одязі в Імпрезі бачив.

 19. А те, що жінку Белі бачили у Маяку на святкуванні дня народження регіоналки Ольки Таращук, то таке…А пила вона там не воду, а спиртне. Звісно пострфактум купити тест на тверезість борбелюки собі можуть…

 20. Позорниця задертим носом івсе, булаб нормальна люди так невідгукувались. Рішили екмпертизу з Клачуком, таке і рішення суду

 21. Українка: / 5.09.2016 - 16:39 / Відповіcти

  Українка: Дивно про День народження Ковальчук-Таращук (спала з Борбелюком і ще кількомв крутеликами з 16 років, ніхто не взяв-сама вчепилася за того погранця. А тепер з дружиною Беля разом випивають. Діляться враженнями? Геть дурдом.

 22. “Небайдужі” коментатори-мешканці славного м. Володимир-Волинський, як гірко дивитись на ваші налиті кров”ю і ЗАЗДРІСТЮ очі, як же мучать вас нещасних, чужий достаток, що жовч так і тече з ваших уст. Ви так впевнено бачите, що країна міняється? Так змінились: курс гривні, тарифи за комунальні платежі, ціни на продукти, нова національна поліція до смерті забиває чоловіка у своєму подві”ї в на Миколаївщині…А що ще змінилось? Майдан варто починати не від “будинку більш заможного сусіда” а зі своєї заздрісної душі. Вам байдуже що країна тоне в крові і злиднях, вас мучить вартість сукні дружини Борбелюка. Ви такі впевнені, що “мажорка” відкупилась а національна поліція свята? Не надавши їй права дзвінка, адвоката і не провівши нормальної експертизи. Прочитайте уважно статтю автора! Саме про це в ній йдеться!
  А найвеселіший комент пані “Українки”: її у всьому цьому турбує лише, з ким спала О. Таращук! Нещасна, яка так переживає за пі…ю Ольги, радо б підставила свій рот… Але ж його ніхто не хоче! От і захлинається своєю заздрістью

  • 100% правди))) Люди так можуть обсирати-тільки заздрісники…Кожен, у кого є можливісь шукає блати, легкі гроші….-але в тих, що не виходить, гарно виходить заздрити і це лайно виносити сюди…

 23. дивно чого вчепились до Наталки. Наталка взагалі нічого нікому поганого не зробила, а її чоловік більш як будь хто допомагає місту і його мешканцям

  • Наталці просто заздрять. Не у кожної такий успішний чоловік, то й кусають собі локті.

 24. А от пані Таращук, яка напевно сама її і здала, заслуговує окремої уваги і публікацій. не важливо з ким вона спала чи не спала (з Борбелюками чи з усіма іншими), важливо, що вона сама і підставляє своїх знайомих

 25. Якщо чоловік допомагає місту,значить все можна!От і всі висновки!

 26. А ще в нас в місті тепер добре треба дивитись де можна випити, а де ні. Навпроти Маяка стоять камери, тому цей заклад є небезпечним, бо відслідковується. Скільки з ким і коли. Потім Володимирінфо про це з радістю напише.

 27. Камери біля Маяка-фігня, а вот Жук це всім камерам камера ходяча, краще дивіться коли п’єте, щоб його духом не смерділо)))))

Додати коментар


Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Погляд

20 людей стали лауреатами Премії Кабміну за досягнення молоді в розбудові країни. Один із них – я
«Якщо не я, то хто?!» Відповідь на це вічне питання: «Навіщо я роблю те, що роблю?». А тим часом я отримав премію Кабінету Міністрів за особливі досягнення молоді в розбудові ...

Новини

19 грудня, Середа
17:36
У мережі з’явився кліп гурту «Цвях» з Нововолинська на пісню «Поки тролі сплять»
17:03
У студію інтернет-видання «БУГ» завітає Ігор Гузь 1
16:41
Корабель НАТО прибув в Україну
16:26
У Луцькому районі поліцейські оперативно розкрили розбійний напад на магазин
15:26
В Устилузі зустріли Вифлеємський вогонь
15:01
У Ковельському районі внаслідок зіткнення двох легковиків постраждало шестеро людей
14:27
У Луцьку поліція затримала квартирних злодіїв
14:18
У Володимирі-Волинському у День святого Миколая привітали дітей-сиріт
13:45
Біля Любешова п’яний водій збив бабцю на велосипеді і злетів у кювет
13:15
Україна отримала 65 місце у рейтингу дотримання гендерної рівності
12:52
За викрадення корови судили мешканця Іваничівщини
12:08
ГОВОРЯТЬ ДІТИ: У студії «БУГу» діти відповідають на запитання про Миколая та Новий рік 4
11:43
Трамп створив космічні війська
11:15
Поліція застерігає не купувати незаконно вирубані ялинки
10:34
Польща закриває один з двох пішохідних пунктів пропуску на кордоні
10:11
На Волині поліцейські допомогли водіям вибратися зі снігових пасток
09:45
Комунальники Володимира-Волинського працюють уночі
09:22
Нардепи продовжили мораторій на закриття шахт 3
09:16
Маск представив швидкісний тунель під Лос-Анджелесом
08:33
В Україні сьогодні очікується морозна погода без опадів
Усі новини