<

«Не пройти і не проїхати» – після ремонту на вулиці Грінченка у Нововолинську болото

Цей запис опубліковано більш як рік тому
16:10 | 4.10.2019 / Нововолинськ / , , /
Перегляди
0
/ коментарі 3

У Нововолинську провели роботи з модернізації водопроводу на вулиці Грінченка. Завершилися вони близько 10-ти днів тому. Місцеві мешканці обурені станом дороги після закінчення ремонтних робіт.

У фейсбуці 4-го жовтня з’явились фотографії вулиці. У коментарях люди розповіли, що їм обіцяли відновити дорожнє покриття, проте зараз на вулиці суцільне болото.

“Запрошую щиро прогулятися вулицею Грінченка. Доречно взути білі кросівочки або ж туфлі на підборах”- повідомила мешканка вулиці Грінченка Марія Соколова.

Одягнувши пакети на ноги дівчина добирається до роботи.

Жителі розповіли що до ремонту водогону дорогу засипали породою самостійно за власні кошти.

Як повідомив начальник міського відділу будівництва, комунального господарства і газифікації  Богдан Миронюк, вулицю повинні привести до такого ж стану, яка вона була до початку робіт.

“Всі об’єкти благоустрою, які були порушені внаслідок заміни водогону, будуть відновлювати. Що стосується дороги – це треба час, щоб земля ущільнилася”, – розповів він.

Ремонтувати покриття вулиці одразу після завершення ремонтних робіт – справа марна, потрібно вичекати, щоб всівся грунт.

коментарів: 3
  1. Ви хочете щоб наші генії інженерної думки її заасфальтували?.. Засипати породою – довше прослужить.

  2. Ось Вам і відповідь цілого начальника… Оце спеціалісти позбирались … ЇХ БИ ВСІХ ПОЗБИРАТИ, УТРАМБУВАТИ… І спустити в унітаз.

  3. Це “гостя” колеги такіж нероби та пустомелі з квитком компартії в кишенях.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

21 Вересня, Вівторок
20 Вересня, Понеділок