<

Ображав нецензурними словами: у Польщі чоловік напав на дівчат-підлітків з України

17:03 | 13.07.2026 / Новини / , / коментарі 2

12-го липня у польському місті Бельсько-Бяла чоловік 40 років напав на українських підлітків. Інцидент стався у міському автобусі.

Чоловік ображав дітей, вимагав повернутися до України та вживав нецензурні висловлювання, пише 24 канал.

На записі чути, як поляк неодноразово називає дівчат образливими словами, зокрема «українськими к*рвами», заявляє, що вони «виросли на наших грошах», і погрожує, що «скоро вас звідси виженемо».

Коли одна з дівчат намагалася заступитися за себе та подруг, чоловік продовжив агресивно поводитися й насмішкувато радив їй «покликати матусю».

Також на відео чути, як одна з дівчат просить його не торкатися її. Міське транспортне підприємство, якому належить автобус, де стався конфлікт, засудило будь-які прояви агресії, насильства та дискримінації.

У компанії повідомили, що одразу зберегли записи з камер відеоспостереження, взяли пояснення у водія автобуса та співпрацюють із поліцією.

Згодом з’ясувалося, що чоловік, який ображав дівчат, сам є працівником цього підприємства. Він працює водієм, але вже тривалий час перебуває на лікарняному.

У компанії заявили, що щодо нього застосують службові заходи, зокрема дисциплінарні стягнення відповідно до трудового законодавства.


коментарів: 2
  1. як казав один старий чоловік – видно ше не всіх дурних війна забрала. лікарняний йому потрібно продовжити. бо “зараження вірусом нацизму під впливом нацистської пропаганди” це страшний діагноз. Слава Богу, шо у більшості населення планети, до цеї хвороби, вже, виробився стійкий імунітет.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 Серпня, Неділя