<
Жанна Білоцька

Чоловіка відключили, бо не платить, працівників володимирводоканалу на подвір’я не пускає, самовільно вліз у мережу, що призвело до підтоплення

15:04 | 6.02.2024 / Погляд / , /
317
/ коментарі 3

Коротко про зміст статті своїми словами, через що мешканці вулиці Соломії Крушельницької у Володимирі лишилися без води.

Дядько не платить майже рік за воду. Ні на дзвінки, ні на листи не відповідає. У двір працівників водоканалу не пускає. Тобто ігнорує усі попередження щодо відключення від води, якщо не почне платити.

Водоканал зрештою відрізає йому воду. І замість того, щоб заплатити, або хоча б укласти договір про часткову оплату боргу, він лізе до мереж, в результаті чого кілька будинків підтоплює, і до ранку люди сидять без води.

Щоб ви розуміли, не бідна людина, у дворі ведеться будівництво, є автівка, та й кований паркан говорить про необхідність. Але 300 гривень за воду немає.

Ви вважаєте, це нормальним? Я – ні. І таких, повірте, багато. Я проглядаю списки боржників, і офігіваю. Люди чомусь не платять по кілька років. Ті, про кого веду мову, живуть спокійно у будинках, деякі мають власний бізнес, хтось крутиться у Польщу, інші спокійно працюють на підприємствах.

Але не платять. Утім чомусь не відмовляються від послуг. Як так може бути? На жаль, може. Але тепер закон дозволяє відключати послуги. І водоканал почав це робити. Далі буде.

Нагадаємо, мешканець володимира спричинив аварію на водогоні, через що підтопило декілька обійсть.

Матеріалом для публікації став пост працівниці пресслужби водоканалу Жани Білоцької у фейсбуці

* Редакція не впливає на зміст в розділі Погляд і не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють на сторінках видання «БУГ»
коментарів: 3
  1. Анна, Зимне
    7.02.2024 о 11:20
    Ай молодець дядько!!!-як там у шнура-любит наш народ всякое г—но!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Тарас Завгородній
28.02.2024
В інформпросторі час від часу зустрічаю обговорення теми проведення/непроведення виборів президента цієї весни. І ...
Віктор Вілентко
21.02.2024
Про Совість, Гідність та Порядність! Шановна громадо! Напевно такої ганьби та зневаги до пам’яті Героїв Небесної ...
Андрій Рязанов
5.02.2024
Тут один інтернетний пацюк Віталій Грабовський з Нововолинська не може ніяк вгомонитися з тим вигаданим УБД, яке він ...
Жанна Білоцька
2.02.2024
Як у вас починається ранок? У мене, наприклад, він починається з молитви, та й закінчується нею, потім переходжу до ...