<

Застосунок Резерв+ для військовозобов’язаних вже можна завантажити

12:08 | 18.05.2024 / Новини / /
Перегляди
1112
/ Коментарі відсутні

У ніч на суботу 18-го травня Міноборони запустило мобільний застосунок Резерв+ для військовозобов’язаних, призовників та резервістів.

Про це повідомив радник міністра оборони Кирило Тимошенко, передає УП.

Застосунок вже доступний для завантаження.

Для операційної системи IOS можна скачати ТУТ, а для Android ТУТ.

Нагадаємо, сьогодні набув чинності закон про мобілізацію.

Також уряд затвердив нову форму військово-облікового документа. Документи, оформлені до 16 травня, вважаються дійсними до видання документа нового зразка.

«Відповідно до нового порядку, військово-обліковий документ є документом, що визначає належність його власника до виконання військового обов’язку, який оформляється (створюється) та видається громадянину України, який є призовником, військовозобов’язаним або резервістом, у тому числі, якщо він був виключений з військового обліку призовників, військовозобов’язаних та резервістів відповідно до пунктів 3 і 4 ч. 6 статті 37 Закону «Про військовий обов’язок і військову службу» та не отримував такий документ до набрання чинності цією постановою Кабміну від 16 травня №559», – зазначено в постанові Кабміну.

Тобто військово-обліковий документ буде видано навіть тим, кого раніше визнали непридатним до військової служби чи хто досяг граничного віку перебування в запасі. У таких громадян, яких виключено з військового обліку, військово-обліковий документ не вилучають і до нього вносять дані про виключення із військового обліку.

У оновленому військовому квитку будуть вказані дата народження, прізвище, ім’я та по батькові, реєстраційний номер картки платників податків, військове звання, військово-облікова спеціальність та результати ВЛК. Також там є дані про відстрочку від мобілізації.

Номер військово-облікового документа на бланку і дату його видання вносять до Єдиного державного реєстру призовників, військовозобов’язаних та резервістів у день видання.
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

23 Червня, Неділя