Житель Володимира здобув перемогу на Чемпіонаті України з кікбоксингу
![](https://bug.org.ua/wp-content/uploads/2020/09/119984955_201594178026287_8503255758862577548_o.jpg)
20-го вересня у місті Чернігів відбувся відкритий Чемпіонат України із кікбоксингу «ІСКА» серед дорослих, юніорів, юнаків та дітей старшого віку. Житель Володимира-Волинського Анатолій Коржевич здобув перемогу у своїй ваговій категорії.
Про це повідомила спільнота Твій Володимир.
“Перемогу у відкритому чемпіонаті України з кікбоксингу (фул контакт) у ваговій категорії 60 кілограм отримав Анатолій Коржевич, вихованець клубу «Любарт». Вітаємо чемпіона!”, – йдеться у дописі.
На змагання прибули 500 учасників з 20 регіонів України, – пишуть Факт-новини.