<

За 12 хвилин підняв гирю майже 200 раз: володимирський важкоатлет здобуває нові перемоги

17:15 | 17.05.2023 / Володимир / , /
1282
/ 1 коментар

Важкоатлет з Володимира Віктор Смичук здобув два перших місця на Всеукраїнських змаганнях в Буковелі та Турійську.

У Буковелі на Чемпіонаті України спортсмен зайняв перше місце серед шести учасників з ривка 24 кілограмової гирі. За 12 хвилин Віктор зробив 197 підйомів із довільною заміною рук.

Далі важкоатлет здобув перше місце на турнірі з паверліфтингу в Турійську. Там він жав станову тягу у ваговій категорії 80 кг.

Віктор присів 105 разів, пожав 95 та підняв станову тягу 170 разів. Серед п‘яти учасників у своїй ваговій категорії він зайняв перше місце.

Судили важкоатлетів заслужені тренери та майстри спорту.

Вітаємо чемпіона та бажаємо йому нових досягнень!

Нагадаємо, семикратний рекордсмен України із Володимира перемагає, щоб потрапити в Олімпійську збірну України

Володимирчанин встановив рекорд з тримання 150-кілограмової станової тяги майже хвилину