<

Володимирські депутати достроково припинили повноваження Сергія Коби

15:37 | 29.02.2024 / Володимир / , /
Перегляди
500
/ Коментарі відсутні

29-го лютого депутати проголосували за дострокове припинення повноважень депутата-втікача та колишнього директора Влодимиртепла Сергія Коби, який у вересні минулого року поїхав у закордонне відрядження та не повернувся. Напередодні посадовець прислав електронний лист із заявою про намір скласти повноваження депутата Володимирської міської ради.

За відповідне рішення на черговій сесії проголосували 20 депутатів.

Відтак обранці громади підтримали дострокове припинення депутатських повноважень депутата Володимирської міської ради восьмого скликання Коби Сергія, у зв’язку з його особистою заявою від 12-го лютого.

Крім того, Кобу мають вивести зі складу постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів.

Нагадаємо, Сергій Коба звільнився з посади керівника комунального підприємства «Володимир тепло», яке він очолював більше 6 років. У вересні він поїхав у закордонне відрядження та не повернувся. Наразі його обов’язки виконує головний інженер Сергій Приступа, нового керівника теплоенерго поки не призначили.

Крім того, Сергій Коба очолював політичну фракцію «Сила і честь» у міській раді. Тож, щоб вивести його, всі три депутати міської ради Володимира вийшли із фракції у жовтні. А в листопаді створили нову політичну силу, керівником якої став Вячеслав Петрук.
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

30 Травня, Четвер