<

Десять талановитих мешканців громади будуть отримувати стипендії «Майбутнє Володимира»

10:43 | 25.06.2026 / Володимир / , , / Коментарі відсутні

Десять представників обдарованої молоді Володимирської громади будуть отримувати щомісячні стипендії міської ради «Майбутнє Володимира». Відповідне рішення ухвалили депутати 25-го червня на черговій сесії міської ради. Серед стипендіатів – педагоги, медики, митці, спортсмени та студенти, які досягли успіхів у навчанні, професійній, творчій і громадській діяльності.

Як зазначається у рішенні, стипендії призначені з метою підтримки талановитої молоді та створення умов для розвитку інтелектуального й творчого потенціалу громади.

Стипендіатами у 2026 році стали вихователька дитячого садка №8 «Вишиванка» Дарія Алєйнікова, лікар-кардіолог та завідувач кардіологічного відділення Володимирського ТМО Василь Войтович, студентка педагогічного фахового коледжу імені Агатангела Кримського Мирослава Войтович, акторка народного аматорського театру-студії «Різнобарв’я» Аліна Грудковська та художниця, членкиня творчого об’єднання «Колорит» Алла Літвінчук.

Також стипендії призначили вчителю інформатики Володимирської гімназії №3 Івану Луцюку, вихованцям дитячо-юнацької спортивної школи імені Олексія Зінкевича Артуру Мішакову та Ігорю Павлюку, викладачці музичних дисциплін і педагогічної психології педагогічного коледжу Іванні Цезарук, а також учителю польської мови ліцею імені Олександра Цинкаловського Володимиру Шилінговському.

Кожен зі стипендіатів щомісяця отримуватиме 1298 гривень 70 копійок. Виплати здійснюватиме управління з гуманітарних питань виконавчого комітету міської ради.

Програма «Майбутнє Володимира» діє у громаді вже кілька років і покликана відзначати тих, хто своєю працею, знаннями та досягненнями формує позитивний імідж міста та робить внесок у його розвиток.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

25 Червня, Четвер