У Володимирі відкрили ветеранський простір ГО «ВетеранХаб»
![](https://bug.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/435880834_946105010855988_7590773615707072370_n.jpg)
8-го квітня у Володимирі у приміщенні на вул. І. Франка, 8 відкрили затишний простір, де готові допомогти, вислухати та підтримати учасників бойових дій, їхні родини та членів сімей загиблих Героїв.
Про це повідомив міський голова Ігор Пальонка на фейсбук-сторінці.
Тут вони зможуть бути своїми серед своїх і знати, що їх зрозуміють і почують. Щодня з понеділка по п’ятницю у хабі прийматиме радник міського голови з питань ветеранської політики та психолог за попереднім записом.
Звертатись до хабу можна за номером телефону 063 425 6778.
“Поспілкувався принагідно з учасниками організації, яких наразі налічується близько 30-ти членів, повідомивши, що уже проводиться тендер на визначення фірми, яка здійснюватиме будівництво реабілітаційного центру для військовослужбовців. Його плануємо збудувати до кінця цього року. Підкреслю, що підтримка військових, ветеранів, членів родин загиблих захисників – наразі один з наших пріоритетних напрямів”, – йдеться у повідомленні.
![](https://bug.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/435460948_946105130855976_1184133031941115085_n.jpg)
![](https://bug.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/434643436_946105210855968_576720305695722176_n.jpg)
![](https://bug.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/435403158_946105244189298_7829619998401810467_n.jpg)
![](https://bug.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/436360938_946105354189287_4420499192484543123_n.jpg)
![](https://bug.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/435467515_946105284189294_71474512444506033_n.jpg)
![](https://bug.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/435467292_946105317522624_1197400991775919314_n.jpg)
![](https://bug.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/435878386_946105380855951_9086663281002477466_n.jpg)