<

Інші розділи

У Володимирі презентували каталог про місцевих митців

17:10 | 8.05.2024 / Володимир / /
Перегляди
187
/ Коментарі відсутні

7-го травня в культурно-мистецькому центрі відбулась презентація каталогу «Володимир мистецький», у якому поціновувачі знайдуть інформацію про 43 талановиті особистості нашого міста, на яких тримається мистецький фундамент Володимира.

Зустріч стала справжнім святом для мистецької еліти міста, повідомляють на фейсбук-сторінці Володимира.

Андрій Гудим розповів про передісторію створення видання, підкреслив, що однією з натхненниць цього процесу стала Галина Микита і висловив їй особливу вдячність. У свою чергу художниця зазначила, що щаслива, адже прожила своє життя серед такої кількості талановитих і хороших людей.

Над виданням працювало чимало людей, за особливий вклад у його створення подяками міського голови було відзначено Тетяну Токарєву-Асмолкову та Ольгу Гудим.

Усім художникам, інформацію про яких розміщено у новоствореному каталозі, вручили по примірнику цього подарункового видання. Колись його доповнять новими іменами, та вже зараз він якнайповніше передає широку палітру і розмах мистецьких напрямків та здобутків митців Володимирщини.

Серед згаданих у каталозі імен є, звичайно, і скульптор Олег Дубинчук, який відійшов у засвіти наприкінці минулого року. Тож пам’ять художника вшанували хвилиною мовчання, а Андрій Гудим запевнив, що з дочкою митця ведуться перемовини щодо подальшої долі величезної колекції його робіт, розміщених на подвір’ї будинку, у якому він проживав.

Дякуючи за таке чудове інформаційно-мистецьке видання, художники принагідно висловлювались на захист майбутнього художньої галереї, запрошували владу активніше підтримувати митців, зокрема, й у проведенні щорічного пленеру художників.

Старші колеги щиро раділи, що у каталозі заслужено багато молодих імен, які не підведуть і понесуть справу творення краси далі. Усі активно дякували молоді, яка нині прийшла у владу і дозволяє реалізовувати різноманітні креативні ідеї, що усім додає віри у те, що справа старших мистецьких поколінь житиме.




Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 Листопада, Субота